Od mistrza Polski do absolwenta sportu

Od mistrza Polski do absolwenta sportu

Kilka godzin po zarezerwowaniu dla Polski biletu na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji piłkarz Robert Lewandowskiego Dziś z sukcesem obronił pracę magisterską na Uniwersytecie Warszawskim.

Lewandowskiego29-latek strzelił w niedzielę kluczowego gola w wygranym 4:2 meczu z Czarnogórą, który zapewnił Polsce bezpośredni awans do Pucharu Świata, a dziś udał się do Wyższej Szkoły Sportu w stolicy Polski, aby bronić swojego dzieła.

Według szkoły napastnik Bayernu Monachium zgodził się i Skończy studia sportowe Ze specjalizacją jako coach i menadżer. „Poszło bardzo dobrze” – powiedział dziennikarzom zawodnik.

Tematem pracy była jego kariera sportowa. Pod tytułem „RL 9. Droga do chwały”Egzaminator zauważył, że praca jest przewodnikiem dla młodych zawodowych sportowców Marka Rybińskiego Do portalu informacyjnego „Wirtualna Polska”.

Lewandowski przez dziesięć lat studiował na Uniwersytecie Warszawskim. Szkoła wyjaśnia, że ​​ze względu na karierę zawodowego piłkarza musiał robić kilka przerw.

Lewandowskiego Na uczelnię poszedł w garniturze, jak to jest w Polsce w zwyczaju. Rybiński ujawnił, że egzaminatorzy, ku ich zdziwieniu, mieli na sobie koszulki reprezentacji.

Polska w niedzielę po raz pierwszy od 2006 roku świętowała eliminacje do mistrzostw świata. Lewandowskiego W fazie kwalifikacyjnej strzelił 16 z 28 goli reprezentacji Polski.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *