Odkryj gwiazdy Freestyle na Gran Canaria Arena

Gwiazdy Freestyle Zombies lądują w sobotę na Gran Canaria Arena

30 lipca to data podpalenia dla najlepszych na świecie wolnych pilotów, którzy będą zachwycać fanów sportów ekstremalnych na stadionie Gran Canarii.

Francisco Castellano Podkreśla podczas prezentacji, że obchody tego wydarzenia na wyspie „To eksport jakości, turystyki, a przede wszystkim sportu”

Największy pokaz w świecie motocrossu pojawi się na Gran Canaria Arena z 2022 Freestyle Zombies Tour Canarias 30 lipca, jako część trasy po Wyspach Kanaryjskich. Wydarzenie zaprezentowane w poniedziałek rano w tych samych obiektach, w których odbędzie się w najbliższą sobotę.

W ceremonii prezentacji wziął udział konsultant sportowy Cabildo de Gran Canaria Francisco Castellano. członek rady sportowej rady miejskiej Las Palmas de Gran Canaria, Aridani Romero; promotor i organizator gry Freestyle Zombies, Antonio Navas; piloci FMX, Edgar Torrentras i Marc Pinol; francuski czteroosobowy pilot David Tharan; oraz dyrektor ds. stosunków instytucjonalnych w Ybarra Alimentación na Wyspach Kanaryjskich, Agustín Arocha.

Odliczanie do Freestyle ZombiesTour Canarias 2022 rozpoczyna się na Gran Canarii

Francisco Castellano Podziękował organizatorowi za sprowadzenie tego wydarzenia na Gran Canarię i podkreślił, że „jest to pokaz motocyklowy, a konkretnie motocross, który zaprasza na 30 lipca na Gran Canaria Arena. Wyspa nie może być wyjątkiem, gdy jest gospodarzem tego wydarzenia Ogólnie rzecz biorąc, Wyspy Kanaryjskie i Gran Canaria w szczególności są referencjami w świecie motoryzacji, a ideą jest dalszy rozwój i łączenie sił w celu organizowania wspaniałych wydarzeń, takich jak przyszła sobota.

„Obstawiamy sport, dodajemy i wykonujemy swoją część, aż do zorganizowania imprez, które przyciągają kibiców”, powiedział minister sportu, który zachęcał wszystkich, którzy chcieli, z Gran Canarii i z każdego zakątka świata, „przyjedź i ciesz się tym wyjątkowym wydarzeniem na Gran Canarii, miejscu, które eksportuje jakość, turystykę, bezpieczeństwo, a przede wszystkim sport”.

chcę Romero Zaznaczył, że „Gran Canaria to kraina motocykli, benzyny i palących się opon, więc jesteśmy pewni, że będzie to pełen sukces. Tutaj mamy jednego z najważniejszych fanów sportów motorowych w Hiszpanii”, który dodał, że „musimy dziękuję kierowcom za ich poświęcenie, bo to test ryzyka”. A ja chcę zaapelować do mas, by kupiły bilety i przyjechały z dziećmi. Aby zobaczyć pokaz świateł, muzyki, ognia i motocykli.”

dla tej części, Anthony Navas Skomentował: „Nie możemy się doczekać, aby być na Gran Canarii, aby zapewnić pierwszorzędne wydarzenie, które odniesie sukces, tak jak miało to miejsce na Lanzarote w zeszłą sobotę. Mamy wiele ambicji i chęci, aby to wszystko rozpocząć i zobaczyć legendarnego Edgara Toronterasa , zawodnika z unikalnymi trikami, jak Marc Peñol. , quadowiec David Tharan i mistrzowie świata, jak David Rinaldo.”

Edgar Toronteras „Chcemy, aby ludzie cieszyli się wyjątkowym wydarzeniem i jednym z najlepszych w Hiszpanii” – wyjaśnił. „Naprawdę nie mogę się doczekać soboty, aby dać z siebie wszystko i podnieść adrenalinę dla fanów. Zwykle przeżywam koncert bardziej niż publiczność i już teraz polecam kupowanie biletów, żebyście mogli coś zobaczyć.” Wyjątkowy”.

Podczas gdy francuski czteroosobowy pilot David Tharang „Bardzo się cieszę, że tu jestem i mogę zaoferować wszystko w tak wspaniałym obiekcie i w tak cudownym otoczeniu” – zaznaczył.

Marc Pinol Zauważył: „Naprawdę chcę skoczyć na Gran Canarii po raz pierwszy. Zobaczą innowacyjne wydarzenie, z dużą ilością emocji i adrenaliny, i to od pierwszego poziomu. Tłum Conejo był imponujący w zeszłą sobotę i na pewno to tak samo będzie z fanem Canary 30 lipca”.

Wreszcie dyrektor ds. relacji korporacyjnych na Wyspy Kanaryjskie Ybarra Alimentación, Agustin ArushaStwierdził: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy postawić na tak fantastyczne i standardowe wydarzenie jak to. Dla Ybarry jest to bardzo ważne i jesteśmy przekonani, że powtórzy się w nadchodzących latach.”

Antonio Navas będzie odpowiedzialny za poprowadzenie dwugodzinnego pokazu, w którym wezmą udział mistrzowie świata i zwycięzcy X Games w wydarzeniu, które będzie niezwykle wymagające. Quad Cross, galeria rzadko spotykana w Hiszpanii, o ile nie obecna w innych edycjach Freestyle Zombies, uzupełni propozycję, w której pojawią się również słynne PsychoDolls pochodzące z Polski.

Ponadto pojawią się zawodnicy freestyle BMX i MTB, tacy jak Andreu Lacondeguy, Bienvenido Aguado, Diego Solans, Aleix Planella czy Austriak Dan Miller, a także inne nazwiska, które jeszcze nie zostaną nazwane.

Dwa lata po zapełnieniu Barris Nord Pavilion w Lleidzie, gdy Freestyle Zombies był w drodze do ekspansji na inne hiszpańskie i europejskie miasta, nadeszła epidemia Covid-19, całkowicie sparaliżując projekt, który jednak zaczął przygotowywać się na to, co zostanie wypróbowane Wyspy Kanaryjskie: powrót Metoda bezpłatna.

Tak więc Freestyle Zombies Tour Canarias 2022 jest wyjątkowym wydarzeniem i poważnym wyzwaniem dla największego pokazu samochodowego, jaki do tej pory odbył się w jego mieście. W ten sposób zapewniamy możliwość zaprezentowania sportowego i wiodącego wizerunku miasta na arenie międzynarodowej, w tym w ramach FREESTYLE International Circuit wraz z miastami takimi jak Madryt, Barcelona, ​​A Coruña, Paryż, Londyn i Czechy, m.in. inni.

Pokazowi, który odbył się już na wyspie Lanzarote i przybędzie na Teneryfę i La Gomerę, towarzyszy szybki napastnik z ponad 70 000 watów światła i dźwięku w połączeniu z ewolucją pilotów, zdając sobie sprawę, że widz przez cały czas cieszy się i żyje intensywnie Freestyle. Ponadto, poza czysto sportowymi, będą wykonywane równolegle działania takie jak fanowski występ kaskaderski w PsychoDolls, żonglerzy ognia, efekty wizualne i prelegent w kulminacyjnym momencie niezapomnianego show, które podniesie kurtynę o 21:00. godziny.

Bilety na Freestyle Zombies są już dostępne na portalu www.tomatique.es

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.