Odliczanie do odejścia Alana Wake’a z Xbox Game Pass

Na miesiąc Wchodzą i wychodzą Gry na Xbox Game Pass, niektóre przychodzą, a niektóre wychodzą, ale tym razem jest gra, która pojawi się w ciągu najbliższych kilku dni usługi, którą chcemy wyróżnić nad resztą, ta gra to nic innego jak Alan Wake up.

Oczywiście ten Remedy to nie tylko gra, to gra uwielbiana przez ogół społeczeństwa, a zwłaszcza graczy Xbox. Wraz z tą wycieczką dziedzictwo Alana Wake’a kończy się na Xbox. Alan Wake na Xbox ma długą historię, od opuszczenia Xbox Store do powrotu później, osiągnięcia Xbox Game Pass, a teraz jego śmierci.

Alan Wake porzucił Xbox Game Pass

Nadal masz dużo czasu, aby zagrać w tę usługę za pośrednictwem usługi, a gra będzie dostępna jeszcze przez kilka dni, więc jeśli nadal się trzymasz, nadszedł czas, aby dać jej szansę, zanim opuści Xbox Game Pass. Gra waży 7 GB, a jeśli jesteś subskrybentem Xbox Game Pass, możesz ją zainstalować z oficjalnej aplikacji lub przez poniższy link do Sklep Xbox.

Pamiętaj, że jeśli jesteś subskrybentem Xbox Game Pass, możesz kupić grę z 20% rabatem od pierwotnej ceny, która jest obecnie w sprzedaży. 19,99 euro.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *