„Odpowiedzialność za cel spoczywa na wszystkich”

Pablo Sarabia dorastał z Alvaro Morata W niższych kategoriach Realu Madryt. Długie godziny wspólnej pracy, przemysłowa ilość sukcesów i porażek, dwie nogi, które wspierają karierę piłkarza i definiują jego charakter. Przód selektora wykonano z ołowiu, przynajmniej tak potwierdza skrzydłowy Paris Saint-Germain. „Widzę go jako silnego i chce zdobywać punkty. Odpowiedzialność za cel spoczywa na wszystkich w ataku i obronie.”– poinformował w czwartek Madridista na Ciudad del Fútbol w Las Rozas, gdzie wieczorem drużyna narodowa będzie trenować przygotowując się do sobotniego meczu z Polską. Wielki pojedynek, który wytyczy kurs dla La Roja, zredukuje niepokój i zaprowadzi spokój w ostatnim meczu ligi. „To będzie trudne. Spodziewamy się, że drużyna, która się wycofała, ale ma dobrych zawodników w ataku. Będą od nas dużo wymagać, szczególnie ofensywnie piłką”, nawiązując do muru, który Europa Środkowa zbuduje dla niej później. Zaufaj swojemu szczęściu w negatywy i pazury „zabójcy” Roberta Lewandowskiego.

Brak gola wciąż wisi nad drużyną narodową, która jednak polega na swoim wybuchowym kanistrze w metrach prawdy. Tam, decydując się na ich spotkanie, każdy musi wnieść swój wkład i w ten sposób zjednoczyć odpowiedzialność za sukces. „Wszyscy świętujemy i wszyscy bronimy. Kawałek gracza Morata. Międzynarodowe statystyki goli są dostępne, są niesamowite i jedne z najlepszych w Europie. Jest bardziej podekscytowany, że strzeli gola w następnym meczu. Ale upieram się, że odpowiedzialność spoczywa na tobie i na wszystkich” – podkreślił potrzebę współpracy atakujących z „9”. Czy Juventus jest kompatybilny z Gerardem Moreno? Czy będzie to formuła eksploracji? „Wszystko powyższe to jakość i zgadzają się”Sarabia stwierdził.

„Zagrożenie” Lewandowskiego

Reszta faworytów poradziła sobie dobrze w dniu otwarcia, ale nie ma się czym martwić skrzydłowym PSG. Sarabia dała jasno do zrozumienia, że ​​jest spokojna i pewna potencjału Hiszpanii „Nie mamy większej presji, ponieważ inni wygrali. Już wywieramy na siebie presję”.powiedział o ambicji zespołu, mimo remisu ze Szwecją. Teraz nadszedł czas, aby zmierzyć się z Polską, która spadła na Słowację, niespodzianka, która zmusza Europę Środkową do zdobycia punktów w La Cartuja, jeśli nie chcą wracać do domu wcześniej niż planowali. Gdy na stole pojawiło się nazwisko Roberta Lewandowskiego, hiszpański skrzydłowy złożył mu wyrazy szacunku. „To główne zagrożenie dla jego ataku. Wszyscy wiemy, w jakim sezonie zrobił, nie tylko w tym sezonie, ale w każdym innym sezonie. Jest to globalne odniesienie. Postaramy się być dobra w defensywie, aby był jak najbardziej niewygodny i mniej wygodny na boisku.

W wyborze weź to za pewnik Polska powiela wysoce defensywny model SzwecjiAle mówią, że są na to gotowi. Być może imitują ten sposób konkurencji. Mamy jasne wyobrażenie o grze i wiemy, w czym jesteśmy dobrzy. Odzwierciedlamy to w terenie. Będziemy musieli przesuwać piłkę z boku na bok, atakować przestrzenie i zdobywać ludzi na szczycie. Sarabia zdał sobie jednak sprawę, że trudno jest Hiszpanii, gdy przeciwnik jest „z dziesiątką i bramkarzem na swoim boisku”, chociaż w tym przypadku posunął się do przodu, że trzeba było wrzucić jakość i kreatywność do ostatnich kontr. „Z trzech czwartych Luis Enrique daje nam wolność. To tam trzeba zaryzykować” – wyjaśnił Madrelini, który przyznał, że jego ulubiona impreza jedzie na Eurocopa. „Gdybym miał zostać z kimkolwiek, z Francją i Niemcami. Zobaczymy, jak postąpimy, bo jesteśmy dopiero na początku.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *