Odrzutowce wojskowe chroniły lot Polski do Kataru na Mistrzostwa Świata 2022 po rosnących napięciach wojennych między Rosją a Ukrainą.

Piłkarze byli chronieni przed wiatrem

Polska drużyna wyjechała do Doha w tym tygodniu Mistrzostwa Świata w Katarze i myśliwce towarzyszyły samolotowi podczas części podróży F 16. Sami piłkarze podzielili się zdjęciami zaskoczenia, jakie podjęto ze względów bezpieczeństwa, po ekstremalnych wydarzeniach, które wstrząsnęły narodem europejskim.

To jest w środku konfliktu między Rosją a Ukrainą, w ten wtorek Rakieta uderza w polską granicę i spowodowała śmierć dwóch osób. Prezydent, Andrzeja Dudy„Jest to możliwe” – zapowiedział w tę środę w WarszawieWydany przez Ukrainę„, podczas gdy USA i Ukraina Mówili o tym w czwartek Ostateczną odpowiedzialność ponosi Rosja Eksplozja, zgodnie z twierdzeniami Waszyngtonu, mogła zostać wystrzelona przez ukraińską obronę powietrzną.

Faktem jest, że to tragiczne wydarzenie sprawiło, że sytuacja w Europie stała się napięta i Polska zdecydowała się na wyjazd do Kataru z pewnym zabezpieczeniem dla swojej drużyny. Na zdjęciach widać co najmniej dwa samoloty wojskowe lecące do południowej granicy z piłkarzami. W filmie, który stał się wirusowy, można zobaczyć pilota gratulującego sportowcom i podekscytowanego potencjałem zespołu do zapisania się w historii podczas wielkiego wydarzenia.

Drużyna europejska, która odpadła w pierwszej rundzie w 2018 roku, dzieli grupę C z Meksykiem, Argentyną i Arabią Saudyjską, a Robert Lewandowski, jego najlepsza wersja, będzie miał nadzieję, że przeprowadzi drużynę przynajmniej do rundy. 16

W ten sposób zabezpieczono lot polskich piłkarzy
W ten sposób zabezpieczono lot polskich piłkarzy

Po tym ostatnim epizodzie sekretarz stanu USA, Antoni mruganie okiem Pociągnął Rosję do odpowiedzialności za śmierć dwóch obywateli polskich. „Niezależnie od wyniku tego śledztwa wiemy już, kto jest ostatecznie odpowiedzialny: Rosja” i dodam: „Każdego dnia widzimy, jak Rosja atakuje Ukrainę gradem rakiet., próbując zniszczyć ich infrastrukturę krytyczną”. Ponadto szef amerykańskiej dyplomacji w swoim wystąpieniu przed rozpoczęciem szczytu Współpracy Gospodarczej Azji i Pacyfiku (APEC) jasno stwierdził: „Ukraina ma prawo do samoobrony, a my mamy obowiązek wspierać Ukrainę”.

Należy pamiętać, że prezydent Ukrainy Wołodymyr ZełenskiW środę podano, że rakieta była rosyjska, ale sojusznicy Kijowa twierdzili, że wybuch mógł być spowodowany Ukraiński pocisk przeciwlotniczy Wystrzelony w celu przechwytywania rosyjskich ataków.

W tej napiętej i pełnej wojny atmosferze mistrzostwa świata w Katarze rozpoczną się w tę niedzielę od starcia gospodarzy z Ekwadorem. Ze swojej strony Polska zmierzy się z Meksykiem we wtorek 22 listopada, następnie z Arabią Saudyjską w sobotę 26 listopada i zakończy swój udział w strefie przeciwko Argentynie w środę 30 listopada.

Kontynuuj czytanie:

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.