Oferty na Surfshark VPN ze zniżką na wszystkie plany i dwa miesiące za darmo

Oferty na Surfshark VPN ze zniżką na wszystkie plany i dwa miesiące za darmo

Jeśli istnieje usługa, która stała się popularna w ostatnich latach, to są to VPN, które umożliwiają anonimowe przeglądanie Internetu z dowolnego urządzenia, szyfrowanie wszystkich danych, a także łączenie się tak, jakbyś był w innym kraju. W tej branży konkuruje wiele firm, choć w niektórych przypadkach abonament kosztuje ponad 100 euro rocznie.

Istnieje opcja, która wyróżnia się na tle innych ceną i nie jest to nieznany VPN, ale raczej jest to jedna z najważniejszych opcji pod względem szybkości, serwerów i liczby użytkowników. To Surfshark i teraz obniżono wersję dwóch swoich planów do Tylko 2 euro Co miesiąc, jeśli subskrybujesz plan dwuletni.

Jest to jedna z najtańszych opcji, jeśli chcesz udać się do jednej z dużych firmObejmuje nie tylko usługę VPN z setkami serwerów rozmieszczonych na całym świecie z niesamowitą prędkością, ale nawet w dwóch podstawowych planach dostępne są również dodatkowe usługi, które są tego warte.

Oferty VPN na Surfshark

Wysoce prywatna sieć VPN, nieograniczona liczba urządzeń, ochrona przed śledzeniem i ponad 3200 serwerów w 100 krajach

Zobacz Surfshark VPN

Jedyną wadą, jaką można znaleźć, jest to, że ma dokładnie to samo, co wszyscy konkurenci i to wszystko Aby skorzystać z obniżonej ceny, należy zapłacić za dwa lata z góry, Od 59 do 74 euro Jednak w zależności od wybranego planu masz 30 dni na odzyskanie wszystkich pieniędzy, jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany.

Jest ona wliczona w cenę abonamentu Dwa miesiące Surfshark daje całkowicie za darmo Dla wszystkich nowych użytkowników ważny prezent czyni tę opcję jeszcze atrakcyjniejszą.

Łatwa i anonimowa sieć VPN oraz logowanie w dowolnej usłudze

Jest to tak powszechne, że wszystkie aplikacje i strony internetowe proszą o rejestrację, aby móc korzystać z ich funkcji, nawet jeśli zamierzasz ich używać tylko do czegoś bardzo konkretnego, co niewątpliwie jest denerwujące.

Surfshark rozwiązuje ten problem za pomocą jednego z dodatków, o których mówiliśmy wcześniej, ponieważ umożliwia generowanie losowych danych osobowych do tych rekordów, dzięki czemu nie musisz podawać własnych danych. Co więcej, tworzy także aliasy e-mail, dzięki czemu witryna, w której się zarejestrowałeś, nigdy nie wie, która jest Twoja i dlatego nie może zapełnić jej spamem.

ComputerHoy.com na Telegramie

ComputerHoy.com na Telegramie

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi ofertami i rekomendacjami produktów, możesz śledzić je w czasie rzeczywistym na kanale Telegram Computerhoy.com, gdzie będziemy na bieżąco informować Cię o najnowszych rabatach technologicznych.

Śledź nas na Telegramie

To zalety, które choć wydają się proste, mogą znacznie ułatwić Ci życie.

Inne sieci VPN próbują podążać za tą dynamiką, aby rozszerzać swoje usługi proton Podaj adres e-mail, kalendarz lub NordVPN Łącznie z przechowywaniem w chmurze, dwoma najczęstszymi przykładami w całej panoramie.

W tym artykule ComputerHoy otrzymuje prowizję od swoich partnerów stowarzyszonych za każdy zakup dokonany za pośrednictwem dołączonych łączy do produktów, co w żadnym wypadku nie stanowi dla Ciebie dodatkowego kosztu. Jednakże nasze rekomendacje są zawsze niezależne i obiektywne. Z naszą polityką partnerstwa możesz zapoznać się tutaj

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *