Ofiarą uwolnień swojego partnera na Tik Toku stał się zagraniczny handlarz narkotyków

Ofiarą uwolnień swojego partnera na Tik Toku stał się zagraniczny handlarz narkotyków

09.08.2023

Obywatel Polski oskarżony o handel narkotykami został aresztowany w rejonie El Cedro w Kalifornii. Po tym, jak władze odkryły go w związku z publikacjami erotycznymi jego romantycznej partnerki w sieci społecznościowej Tik Tok.

Według oficjalnych informacji zatrzymanym jest Semerka Jacek David, który odpowiada za uprawę i obrót nasionami marihuany – tzw. odmiany pełzającej – oraz nielegalnym przemytem ich do Europy.

Jednakże, Co Polak robił na terytorium Kolumbii?

Na podstawie dochodzenia uznany za cudzoziemca Do Kolumbii przybył samolotem z Turcji 23 grudnia 2020 r.

Możesz być także zainteresowany: Pieniądze od handlarzy narkotyków i organizacji paramilitarnych: oto historia zatrzymania syna prezydenta, Nicolasa Pedro.

Będąc już tutaj, Mężczyzna nawiązał kontakty z kilkoma hodowcami i dystrybutorami konopi, zgadzając się na zakup od nich konopi. Do wysłania do Polski. W tym kraju Jacek David był poszukiwany za handel narkotykami.

Oczywiście, Cudzoziemiec przyjechałby do Cali dzięki zaufaniu swojego kolumbijskiego partnera Oto najlepsze nielegalne produkty do wprowadzenia na rynek za granicą.

Jak ujawnił El Tiempo, Semerga Jacek Dawid utrzymywał na terytorium Kolumbii dyskrecję, co pozwoliło mu ukrywać się przez prawie cztery lata.

Przeczytaj także: W Antioquii znaleziono ciało. Sprawdzają, czy nie należy do niebezpiecznego ekwadorskiego handlarza narkotykami

Jednakże, Filmy przedstawiające lokalizację, ekstrawagancje i życie osobiste jego wspólnika pomogły w schwytaniu, a później ekstradycji obywatela Polski.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *