Oficjalne konto Polski dla Messiego jest niezwykle pikantne

Polacy to ci, którzy już ze wszystkim zaczęli żyć w mundialu. W ciągu kilku godzin od poznania, że ​​Grupa C będzie dzielić się z Argentyną, Meksykiem i Arabią Saudyjską, Skierowali się w stronę przezabawnej przyprawy – bez wyraźnego powodu – w kierunku Albicelestu. Leo Messi (Główny cel), za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze jego grupy.

Do zobaczenia

Pikantny dla Messiego

Zrezygnowali z Messiego, spojrzeli na ziemię i złapali gifa przeciwko dniu eliminacji 4-3. Francja 2018 w Rosji, chodź z nim z prowokacyjną legendą: „Jeśli wiesz, że czeka Cię dużo pracy z Kamilem Klikiem i Jackiem Koralskim…”. Spójrz na to …

Próba zastraszenia? Prawda jest taka, że ​​dwaj wymienieni teraz polscy piłkarze nie należą do najbardziej cnotliwych. Nie przyszli się opalać Robert Lewandowski; Ale z Clickiem (były obrońca Monako Calcio ma długą historię) i Koralsky (jeden z regularnych pomocników).

Lewantowski jest główną gwiazdą Argentyny.  Fot. Janek Skorsinsky / AFP.

Lewantowski jest główną gwiazdą Argentyny. Fot. Janek Skorsinsky / AFP.

Z drugiej strony, gdyby Pike był z Lewandowskim, miałby trochę więcej logiki. Ponieważ, mimo że obaj są czołowymi postaciami swoich zespołów, Francuski piłkarz Rosario wygłosił kontrowersyjne oświadczenie przeciwko Leo z Bayernu Monachium, a nie jemu.

Do zobaczenia

Lewandowski kontra  Messi, jego skandal rok po Ballon d'Or

Polska – Kiedy zagra Argentyna?

La Scaloneta zmierzy się z Polską w środę 30 listopadaW trzeciej grze fazy drużynowej Katar 2022.

To już trzecie spotkanie obu drużyn na mundialu. Po jednym zwycięstwie dla każdego zespołu: Niemcy wygrały 74 w Polsce, a Albiceleste wygrało 78 w Argentynie. (Wtedy został koronowany na Puchar Świata). Wspólny rekord poprzedza sześć zwycięstw Argentyny, dwa remisy i trzy zwycięstwa Polaków.

Gole Kempes przeciwko Polsce: słodkie wspomnienie '78.  Zdjęcie: Grafika.

Gole Kempes przeciwko Polsce: słodkie wspomnienie ’78. Zdjęcie: Grafika.

Do tej pory Polska brała udział w ośmiu mundialach w historii; Jego znakomity występ zajął 3. miejsce w Niemczech ’74 i Hiszpanii ’82.

Do zobaczenia

Uwięziony Tobiasz: "Arabowie chcieli grać towarzysko i teraz przejdziemy do punktów"

Wszystkie grupy w Katarze 2022

Katar 2022 grupy.

Katar 2022 grupy.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.