Oficjalny Galaxy Z Flip 4 pokazuje przeciek przed premierąJak widzimy w SkrajnyPozornie Wyciekły oficjalne rendery nadchodzącej składanej obudowy Samsungastacja, jak ostatnio informowaliśmy, przyjedzie ze zmianami mającymi na celu obniżenie jej ceny, Będzie również korzystał z baterii takich firm jak LG.

Podobnie wiemy, że ten terminal ma być dostępny za pomocą ładowarki, przynajmniej zgodnie z tym, co mogliśmy zobaczyć w różnych organach certyfikujących urządzenia bezprzewodowe, którzy przynajmniej dwa razy wskazali na włączenie konkretnego modelu ładowarki.

Geeknetyczne rendery Galaxy Z Flip 4 wyciekły przed premierą

W tym przypadku możemy zobaczyć, jak Samsung Galaxy Z Flip 4 otrzyma cztery kolory, podwójny system tylnych kamer i projekt bardziej zaawansowany niż ten, który można znaleźć w Galaxy Z Flip 3, Tak więc na zewnątrz nie zobaczymy wielu zmian w tym zakresie, choć nie będzie ich w środku.

Mamy nadzieję, że zobaczymy ten terminal na prezentacji Samsunga w sierpniu, Dlatego właśnie te programy istnieją.

koniec artykułu. Powiedz nam coś w komentarzach!

Autor artykułu: Jordi Burshall

Jordi Briershall

Pasjonat technologii i elektroniki. Bawiłem się komponentami komputerowymi prawie odkąd nauczyłem się chodzić. Zacząłem pracować w Geeknetic po wygraniu konkursu na ich forum na temat pisania artykułów o sprzęcie. Miłośniczka driftu, mechaniki i fotografii. Zapraszam do komentowania moich artykułów, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.