Oficjalny Twitter CS:GO dodaje memy do wszystkich rzeczy związanych z CS:GO 2, a społeczność potrzebuje odpowiedzi

Wydaje się być tematem mody w tych tygodniach, ale jego znaczenie jest kapitałem. Valve od 3 lat nie ma nowego rozwoju i chociaż aktywnie i pasywnie mówi się, że Amerykanie odwracają się od przyszłych doświadczeń związanych z grami. Nikt jednak nie spodziewał się, że kolejnym krokiem Valve będzie m.in CS:GO 2 o Counter 2 ze Source 2 i to samo oficjalne konto na Twitterze po żartach w sieci społecznościowej.

Chociaż oficjalnie od 11 marca tego roku konto CS:GO na Twitterze nic nie opublikowało, zostało zaktualizowane, odpowiadając na okazjonalne wzmianki o Elonie Musku w sieci społecznościowej. Właściwie to był najbardziej pracowity dzień 16 marcagdzie odpowiedzialny CM udostępnił dwa GIF-y dwóm użytkownikom, którzy rozmawiali o Source 2.

Ponownie, nic nie zostało potwierdzone przez Valve, ale poza tym zawsze miło jest widzieć oficjalne konto dołączające do szeregów. memy Lub o godz Fala wspólny na TwitterzeMówimy o dwóch samcach w bardzo ważnym miesiącu marcu. Spekulacje są na porządku dziennym i chociaż nie ma możliwości uzyskania informacji od nikogo z Valve, ESL i twórcy zawartości @ćwierkaćw pobliżu CS:GO, daj materiał do wędrowania.

Żadna odpowiedź nie mówi jednak nic oczywistego CS:GO Śledzi figle za pomocą memów i to wielu wystarcza. Obie wzmianki były wypełnione wiadomościami i „polubieniami” połowy społeczności Czekam na wszelkie wieści Kontynuacja tej kultowej gry w społeczności akwarystycznej.

Ostatnią rzeczą, jaką wiemy, jest to, że zgodnie z danymi, które wyciekły dzięki SteamDB, stwierdzają Pliki odnoszące się do przedpremierowej wersji Source 2. Na razie pozostaje tylko czekać i zobaczyć, jak potoczą się kolejne dni lub tygodnie, ale dziennikarz Richard Lewis zaznaczył, że jego uruchomienie rozpocznie się w marcu przyszłego roku.

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.3djuegospc.com


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *