Oglądaj start Ax-2 prywatnego astronauty SpaceX w darmowej transmisji na żywo 21 maja

Następny prywatny lot kosmiczny SpaceX wystrzeli czterech astronautów na Międzynarodową Stację Kosmiczną w niedzielę (21 maja), a misję można oglądać na żywo online w serii bezpłatnych transmisji internetowych.

Misja Ax-2 jest drugim prywatnym lotem do stacji przez SpaceX dla Axiom Space i wystartuje z Pad 39A w NASA Kennedy Space Center w Cape Canaveral na Florydzie. zaplanowany do odlotu 17:37 EST (2137 GMT) w niedzielę. Możesz śledzić to na żywo na naszej stronie z aktualizacjami misji Ax-2.

Misja Ax-2 jest pilotowana przez byłą astronautkę NASA Peggy Whitson, a płacący klient – inwestor i przedsiębiorca John Shoffner – służy jako pilot. Arabia Saudyjska zabiera dwóch swoich najnowszych astronautów, Ali Al-Qarni i Rayanę Barnawi, na stację na pokładzie samolotu, gdzie Barnawi ma zostać pierwszą Saudyjką, która poleci w kosmos. Oto jak oglądać ich 10-dniową misję, która obejmuje osiem dni na stacji kosmicznej.

Załoga prywatnych astronautów Axiom Space Ax-2 uśmiecha się w swojej kapsule Dragon podczas próby startowej. Są to: (od lewej) saudyjski astronauta Rayana Barnawi. Inwestor i pilot John Choffner. Była astronautka NASA, Peggy Whitson. i saudyjski astronauta Ali Al-Qarni. (Źródło zdjęcia: SpaceX)

Niedziela, 21 maja: wydanie internetowe Ax-2

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *