Ogłaszamy nową darmową grę dla Epic Games Store, z Halloween na horyzoncie

Jak to już od kilku lat zdarza się w każdy czwartek, Epic Games już informuje graczy Jaka jest następna darmowa gra ze sklepu Epic Games Store, po dołączeniu do dwóch meczów ogłoszonych w zeszłym tygodniu. W szczególności mamy na myśli pakiet epicki Paladins i Stubbs the Zombie in Tebel Without a Pulse, które są już dostępne.

Jak skomentowaliśmy w zeszłym tygodniu, Epickie gry Ogłoś dwie nowe gry (a raczej grę i zawartość do pobrania), które zostaną bezpłatnie dostarczone klientowi. Z tej okazji firma po raz kolejny oferuje jeden adres, a my już mogliśmy się o tym przekonać To nowa darmowa gra ze sklepu Epic Games Store. adres, który Będzie dostępny od 21 października o godzinie 17:00. Spacer między snem: edycja rozszerzona

Zapowiedź nowej darmowej gry w Epic Games Store

Among the Sleep to pierwszoosobowa przygodówka z gatunku horroru, w której wcielasz się w dwuletniego chłopca. Po przebudzeniu się w środku nocy przy tajemniczych dźwiękach zaczynasz odkrywać ciemność w poszukiwaniu pociechy. Gra zajmuje się horrorem poprzez atmosferę i eksplorację, a nie poprzez wyniki czy systemy walki. Pomiędzy snem jesteś słaby, boisz się i próbujesz zrozumieć świat.

Lista darmowych gier w sklepie Epic Games Store

Więc wiesz, jeśli chcesz dostać Nowa darmowa gra ze sklepu Epic Games StoreBądź na bieżąco do następnego 21 października i przed końcem okresu, aby kupić go 28 października o 17:00 czasu hiszpańskiego.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *