Ogłoszono Final Fantasy Pixel Remaster na PS4 i Switcha, ale Square Enix wymyka się spod kontroli z wydaniami fizycznymi

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat. Remaster Final Fantasy Pixel Wyszedł w zeszłym roku na Steamie, a teraz nadszedł czas, aby przejść na konsole. PS4 i Nintendo Switch to dwa systemy, które będą mile widziane Seria klasyków Square Enix.

Japońska firma ujawniła, że ​​pełny pakiet będzie można kupić gdzieś na wiosnę 2023 roku, bez określania daty. Final Fantasy I a Final Fantasy VI Są to prace zawarte w formacie, który ożywia pierwsze kroki doskonałości w tym medium.

Remastering składający się z Aktualizacja grafikiale zachowując esencję postaci, które stworzyłeś Kazuko Shibuya. Ścieżka dźwiękowa została również odnowiona pod okiem nauczyciela Nobuo Uematsu. W przeciwieństwie do tego, rozgrywka, interfejs i inne aspekty mechaniczne zostały ulepszone na potrzeby epoki nowożytnej. Wreszcie, dodano dodatki, takie jak Bestiariusz, galeria, a nawet odtwarzacz muzyki.

wydania fizyczne

Mając podstawowe informacje na stole, nadszedł czas, aby przejść do dylematu uzyskania fizycznej kopii Remaster Final Fantasy Pixel. Dostępne są dwie opcje, które można uzyskać wyłącznie za pośrednictwem sklepu Square Enix. Będą dostępne tego samego dnia, co wydania cyfrowe, ale należy wziąć pod uwagę jeden ważny aspekt.

Mianowicie obie wersje są do zgarnięcia, ale Square Enix już przed tym ostrzegało Liczba jednostek będzie bardzo ograniczona. Musimy więc uciekać, jeśli chcemy zabrać mecz do domu. Oto dostępne opcje.

Final Fantasy I-VI Pixel Remaster Collection — Edycja standardowa —

Zawiera wszystkie gry w remasteringu, bez żadnego dodatkowego gatunku ani zachęty do jej zdobycia. jego cena 74,99 eurochoć w tej chwili sklep gwarantuje, że nie ma możliwości jej zakupu.

Final Fantasy I-VI Pixel Remaster Collection – Final Fantasy 35th Anniversary Edition

Remaster Final Fantasy Pixel

To jest prawdziwe sedno sprawy. Nic więcej i nic mniej 274,99 euro Są one niezbędne, aby usunąć je z naszego portfolio, aby zapewnić nam najlepszą możliwą wersję. Oczywiście wszystkie gry tutaj są dołączone do pudełka pamięci, arkusza soczewkowego, Dwie płyty winylowe z muzyką z gry oraz ekskluzywna okładka autorstwa Kazuko Shibuya, kolekcja grafik pikselowych z gier i osiem postaci z grafiką pikselową. Na razie jest dostępna tylko na Nintendo Switch.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.