Ogłoszono niesamowitą postać z Final Fantasy 6 z Terra w magicznej zbroi

Square Enix chciało założyć wentylatorowi długie zęby Final Fantasy VI: firma wprowadzona Tera Branford 1/6 Masterline Rysunek, a wszystko wskazuje na to, że cena jest droga. Możemy spodziewać się, że cena wyniesie około 3000 dolarów, jeśli weźmiemy cenę numer Jarzmo: automatyczne, również z linii Masterline. Ale nic z tego nie powstrzyma nas przed przyjrzeniem się postępom, jakie firma podzieliła się, aby dostarczyć ten niesamowity posąg.

Final Fantasy VICharakter: Terra Branford Masterline

Jak mogłoby być inaczej, posąg będzie bardzo popularny wśród fanów: pełen detali, Tera Branford pojawia się z tyłu tarczy Majetic Jak widzimy na początku Final Fantasy VI. Styl, który łączy w sobie magię, fantazję, epopeję i gatunek cyberpunkMożemy też zobaczyć Moogle, jedną z istot zamieszkujących świat Square Enix, pochylającą się obok posągu.

Sama figurka pochodzi z ręki Prime1Studio, a biorąc pod uwagę skalę 1/6, wydaje się dość duża. Faktem jest, że szczegóły techniczne figury są nieznane: Dokładne wymiary, cena i materiały nie zostały ogłoszone w którym został wyprodukowany. W zwiastunie tak, Square Enix sugeruje, że „wkrótce” dowiemy się wszystkiego, co musimy wiedzieć.

Terra Brandford błyszczy na odwrocie tarczy Majetic

W aktualnościach związanych z samą grą już niedługo będziemy mieli okazję do dobrej zabawy Final Fantasy VI Pixel Remastered Na Steamie wersja, która pojawia się po pierwszym pojawieniu się Final Fantasy V Pixel Remaster Na PC i Mobile 10 listopada. Przypominamy, że te reedycje składają się z Transformatory pikseli 2D, który poprawia sekcję graficzną i dźwiękową tych klasycznych spektakli, zachowując jednocześnie ich oryginalny styl.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *