Ograniczenia przestrzenne i fanaberie jego żony zmuszają tego gracza do umieszczenia zestawu do gier w szafie

Ograniczenia przestrzenne i fanaberie jego żony zmuszają tego gracza do umieszczenia zestawu do gier w szafie

Utworzenie placu zabaw stało się dla tego rodzinnego człowieka problemem

Jednym z istotnych szczegółów przy tworzeniu obszaru do gier jest to, aby przestrzeń była przestronna i aby wszystkie potrzeby były na wyciągnięcie ręki, co pozwala nam wygodnie cieszyć się sesjami z grami wideo. Jednak nie każdy ma do nich takie samo szczęście Komputer do gier.

Tak jest w przypadku użytkownika Reddita DatKero, który Podziel się jego historią Wyjaśniając, jak musiał uciekać się do szafy, aby umieścić cały sprzęt potrzebny do zabawy. „Jednak dla wielu konfiguracja gry może być niewygodna Nie mam innego wyjścia ze względu na ograniczoną przestrzeń „I estetyka salonu mojej żony” – wyjaśnia gracz.

Niektóre zdjęcia pokazują nam, że dwie półki w małej szafie to te, które umożliwiają przechowywanie rzeczy 24,5-calowy monitor ASUS ROG Strix XG258Q i obudowa NR200PZaprojektowany specjalnie do małych pomieszczeń. Miniwieża ma wymiary 37,6 x 18,5 x 29,2 cm i znajduje się na dole, obok klawiatury Microsoft N9Z. Przed drzwiami meblowymi widzimy krzesło ze słuchawkami.

Chociaż DatKero zapewnia, że ​​jest „zadowolony” z wyniku, wielu innych użytkowników nie podziela jego entuzjazmu. „Poważnie… Byłem ostatnio w podobnej sytuacji (żona dbała o estetykę jadalni), ale doszliśmy do kompromisu. Zdecydowałem się na biurko 48-calowe zamiast 60-calowego, żeby było pasować w określony sposób do określonej przestrzeni” – mówi. „To tak, jakby jego żona nie chciała, żeby był szczęśliwy”. Ciekawy LockPicker.

„Rozumiem jednak ograniczenia przestrzenne Estetyka domu nigdy nie powinna poprzedzać radości. Mamy teraz gabinet, salon, kuchnię i jadalnię w jednym pomieszczeniu, a jedyną dużą ścianą jest miejsce do pracy i zabawy. „Oczywiście kocham zabawki tak samo jak mój mąż, więc może i tyle, ale nikt nie powinien chować zabawek do szafy”. Charliego McGee. Oczywiście, dopóki DatKero będzie w stanie w dalszym ciągu czerpać maksimum z gier wideo, z pewnością będziesz zadowolony.

W Vida Extra | Karty graficzne do komputera PC: które lepiej kupić? Wskazówki i zalecenia

W Vida Extra | Monitory 4K do komputerów PC: co lepiej kupić? Wskazówki i zalecenia

W Vida Extra | Czego potrzebuję, aby móc cieszyć się VR w domu?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *