Ojciec i córka zostali aresztowani w sprawie morderstwa

Ojciec i córka zostali aresztowani w sprawie morderstwa

Aresztowanym grozi dożywocie. Dwoje dzieci jest efektem związków za obopólną zgodą. Trzecia córka urodziła się po gwałcie

Mieszkańcy CzernigiW północnej Polsce dowiedziałem się w ostatni weekend o jednym z najbardziej przerażających wydarzeń w mieście.

W piątek 15 września odnaleziono płytko pochowane ciała dwójki dzieci Zapakowane w plastikowe torby.

W sobotę władze aresztowały mężczyznę i kobietę, ojca i córkę. Tego dnia znaleźli bezcielesne ciało Trzecie dziecko Piwnica tego samego domu jest w stanie zaawansowanego rozkładu.

Piotr Kiersk54 lata i Paulina Jirasik20-latkowi grozi dożywocie pod zarzutem morderstwa i seksualności.

Sąsiedzi powiedzieli różnym mediom, że oboje chodzili po mieście trzymając się za ręce. On, ostrzegali, Ogolił głowę swojej córce Więc żaden mężczyzna nie będzie się do niego zbliżał.

Według Brytyjczyków Codzienna poczta, Piotr i Paulina są w romantycznym związku od czterech lat. W wyniku tych dobrowolnych związków urodziło się dwoje dzieci. Trzecia następuje po zgwałceniu innej córki.

Gazety zbierają zeznania pracowników cukierni, współpracowników zatrzymanej kobiety. Twierdzą, że Balia próbował Ukryj zmianę wagi Ze względu na ciążę noszenie luźnych ubrań i ciasnych pasków.

„Wszyscy zakładaliśmy, że jest w ciąży i myślę, że miała zapięty pasek Coś jak gorset„mówi kolega Super Ekspres.

Wszyscy tłumaczą, że miał trzytygodniowe wakacje, ale wrócił wcześniej, niż planował Zmiana była ogromna: „Byłem bardzo chudy, słaby i ciągle zmęczony”.

Za gazetę ręczy inny kolega PRAWDA – Żyli jako para, ona Do ojca zwracał się po imieniu Szli ramię w ramię.”

Mariusza DuczyskiegoZ Prokuratury Rejonowej w Gdańsku kobiecie postawiono zarzut morderstwa, a jej ojciec pozostawał w nielegalnym związku.

„Mężczyzna został oskarżony o trzy morderstwa, w tym jeden o niewłaściwe relacje z 20-letnią córką i raz z inną córką” – dodał. Tassiski

Według prokuratury dwójka zamordowanych dzieci pochodziła ze związku z 20-letnią dziewczyną. związek za obopólną zgodą z jego ojcem.

Trzecie dziecko urodziło się w związku z inną córką Zmuś ją do seksu.

Według kryterium

Schemat zaufania

Ucz się więcej

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *