Oklahoma zgłosiła ponad 2000 nowych przypadków COVID-19 i 107 więcej zgonów od piątkowej aktualizacji.

Oklahoma zgłosiła ponad 2000 nowych przypadków COVID-19 i 107 więcej zgonów od piątkowej aktualizacji.

Departament Zdrowia Oklahomy zgłosił 2094 nowe przypadki COVID-19 w całym stanie od piątkowej aktualizacji, co daje skumulowaną łączną liczbę pozytywnych przypadków w stanie do 641.051. Oto zestawienie liczby przypadków zgłoszonych w ciągu weekendu.: Sobota: 763 Niedziela: 869 Poniedziałek: 462 Według Departamentu Zdrowia, siedmiodniowa średnia krocząca z poniedziałku dla liczby zgłoszonych nowych przypadków wynosi 801, a tymczasowa liczba zgonów w stanie, według CDC/NCHS, wynosi 11 205 od poniedziałku; To 107 więcej zgonów w porównaniu z piątkową aktualizacją. Urzędnicy służby zdrowia informują, że jest 6826 aktywnych przypadków, a średnia hospitalizacja w ciągu ostatnich trzech dni wynosi 618. Zgony z powodu COVID-19 w celu pokazania „na czas” obrazu wpływu choroby w Oklahomie. Urzędnicy OSDH uwzględniają tymczasową liczbę zgonów dostarczaną przez CDC/NCHS w codziennych aktualizacjach, a według Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, tymczasowa liczba zgonów zapewnia najbardziej kompletny i dokładny obraz życia utraconego w wyniku COVID-19. Opierają się one na aktach zgonu, są najbardziej wiarygodnym źródłem danych i zawierają informacje niedostępne nigdzie indziej, w tym stany chorobowe, rasę, pochodzenie etniczne i miejsce zgonu. Dowiedz się więcej o tymczasowej liczbie zgonów tutaj, uzyskaj szczegółowe informacje z Departamentu Zdrowia Stanu Oklahoma.

Departament Zdrowia Oklahomy zgłosił 2094 nowe przypadki COVID-19 w całym stanie od piątkowej aktualizacji, co daje skumulowaną liczbę pozytywnych przypadków w stanie do 641.051.

Oto zestawienie liczby przypadków zgłoszonych w weekend:

  • sobota: 763
  • Niedziela: 869
  • poniedziałek: 462

Według Ministerstwa Zdrowia siedmiodniowa średnia krocząca dla liczby nowych przypadków zgłoszonych w poniedziałek wynosi 801.

Według CDC/NCHS prowizoryczna liczba ofiar śmiertelnych w stanie wyniosła 11 205 od poniedziałku; To 107 więcej zgonów w porównaniu z piątkową aktualizacją.

Urzędnicy służby zdrowia poinformowali, że w sumie jest 6826 aktywnych przypadków, a średnia niedawnych trzydniowych hospitalizacji wynosi 618. Urzędnicy poinformowali również, że istnieje 19 hospitalizacji dzieci.

Departament Zdrowia zmienił sposób zgłaszania zgonów COVID-19, starając się pokazać „na czas” obraz wpływu choroby w Oklahomie. Urzędnicy OSDH uwzględniają tymczasową liczbę zgonów dostarczaną przez CDC/NCHS w codziennych aktualizacjach.

Według Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), tymczasowa liczba zgonów zapewnia najbardziej kompletny i dokładny obraz życia utraconego przez COVID-19. Opierają się one na aktach zgonu, są najbardziej wiarygodnym źródłem danych i zawierają informacje niedostępne nigdzie indziej, w tym stany chorobowe, rasę, pochodzenie etniczne i miejsce zgonu. Dowiedz się więcej o prowizorycznej liczbie zgonów tutaj.

Uzyskaj szczegółowe informacje z Departamentu Zdrowia Stanu Oklahoma.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *