Określ, jakim typem użytkownika Smart TV jesteś i wybierz najbardziej odpowiedniego – Samsung Newsroom Kolumbia

Określ, jakim typem użytkownika Smart TV jesteś i wybierz najbardziej odpowiedniego – Samsung Newsroom Kolumbia

Samsung posiada w swojej ofercie szeroką gamę inteligentnych telewizorów, które dostosowują się do potrzeb i preferencji każdego użytkownika, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia w zakresie jakości obrazu i dźwięku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach i dostępności wymienionych poniżej produktów, wejdź na: (https://www.samsung.com/co/)

Znalezienie idealnego telewizora do każdego pomieszczenia w domu może być trudnym zadaniem, biorąc pod uwagę szeroką gamę dostępnych opcji. Samsung, światowy lider sprzedaży telewizorów, oferuje przewodnik, który pomoże osobom rozważającym odnowienie swoich urządzeń, aby mogły podjąć najlepszą decyzję o zakupie, biorąc pod uwagę potrzeby, preferencje i przestrzeń.

Poniżej znajduje się przewodnik po inteligentnych telewizorach według potrzeb i zastosowań każdego użytkownika:

Freestyle, idealny inteligentny projektor dla poszukiwaczy przygód

Projektor Smart The Freestyle to idealny wybór do każdego rodzaju przestrzeni, z możliwością wyświetlania obrazu o przekątnej od 30 cali do 100 cali i doskonale dopasowuje się do każdej przestrzeni, od małych pomieszczeń po duże salony.

Idealny na każdą wycieczkę lub planowanie poza domem, ten przenośny projektor można podłączyć do zewnętrznej baterii, dzięki czemu można wyświetlać obrazy na dowolnej powierzchni. Dzięki funkcji automatycznej regulacji, niezależnie od tego, gdzie znajduje się urządzenie, automatycznie dostosowuje kąt i ostrość, aby cieszyć się jakością obrazu Full HD z systemem dźwiękowym o mocy 30 W i dźwiękiem 360 stopni.

Projektor posiada złącza mini HDMI, za pomocą których adapter może podłączyć inne urządzenia – takie jak konsole do gier wideo lub komputer PC – i wyświetlić obraz; Dodatkowo posiada system łączności Bluetooth, który umożliwia podłączenie głośnika lub wieży w celu uzyskania kinowych wrażeń.

Kompletne doświadczenie dla wszystkich gustów i zainteresowań: Samsung OLED

Telewizor Samsung OLED Smart TV to propozycja dla miłośników filmów, entuzjastów sportu i graczy. Ten telewizor zapewnia pełne wrażenia dzięki wysokiej jakości technologii, która dostosowuje się do potrzeb każdej osoby, niezależnie od tego, czy chodzi o oglądanie filmów, korzystanie z ekscytujących gier, zanurzanie się w grach wideo, czy też do codziennego użytku.

Ten inteligentny telewizor łączy w sobie najlepsze technologie audio i wideo firmy Samsung, zapewniając niesamowite wrażenia: wykorzystuje technologię Quantum Dots, która zapewnia kolory o maksymalnej wyrazistości w zakresie jasności i kontrastu; Dodatkowo technologia OLED zapewnia głębszą czerń. Ponadto posiada certyfikat Pantone, który gwarantuje, że krajobrazy i odcienie skóry są wyświetlane jak najbliżej rzeczywistości.

Kino domowe: Samsung Neo QLED 85 cali i QLED 98 cali

Dla miłośników kina domowego idealnym wyborem będą telewizory Samsung Neo QLED o przekątnej 85 lub 98 cali. Zapewniają one wysokiej jakości obraz i dźwięk przestrzenny Dolby Atmos, który zamienia każdą przestrzeń w kino.

Telewizor Neo QLED Smart TV jest wyposażony w technologię Quantum Matrix, która kontroluje odpowiedni poziom oświetlenia, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się oszałamiającymi szczegółami, zarówno w najciemniejszych, jak i najjaśniejszych scenach. Dodatkowo, dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji, telewizory te posiadają ulepszenia dźwięku. Z kolei analizuje obraz po obrazie, aby zapewnić jakość 4K niezależnie od oryginalnej rozdzielczości.

Z kolei 98-calowy ekran QLED dzięki swoim dużym rozmiarom pozwoli cieszyć się filmami jak w kinie lub nawet poczuć się częścią kibica oglądając mecz piłkarski w domu. Jego wydajny procesor automatycznie optymalizuje sceny, skalując je do 4K dzięki sztucznej inteligencji (AI). Funkcja True Depth Enhancer pozwala cieszyć się obrazami o wysokim kontraście na pierwszym planie, co pozwala uzyskać efekt 3D.

Telewizor, który personalizuje każdą przestrzeń w domu: The Frame

Rama idealnie nadaje się do salonu, sypialni lub gabinetu. Oprócz tego, że jest kompatybilny ze wszystkimi inteligentnymi funkcjami telewizora, jego estetyczny wygląd idealnie dopasowuje się do każdego otoczenia.

Telewizory Samsung Lifestyle wyróżniają się innowacyjnymi konstrukcjami, które dostosowują się do różnych stylów życia. Na przykład dla miłośników sztuki i designu The Frame jest idealnym telewizorem, ponieważ po wyłączeniu może stać się prawdziwym dziełem sztuki dzięki Art Mode. Dodatkowo posiada wymienne ramki, które nadają inny styl wystrojowi Twojego domu. Wreszcie The Frame ma matowy ekran, więc niezależnie od ilości światła irytujące cienie nie będą odbijać się od ekranu.

Optymalna wydajność do pracy i grania w gry wideo: Telewizor do gier Neo QLED

Telewizor do gier Neo QLED zapewnia wyjątkową wydajność 4K i technologię dźwięku 3D, zapewniając wciągające wrażenia podczas pracy, oglądania filmów i grania w gry wideo.

To pierwszy telewizor na rynku oferujący częstotliwość odświeżania obrazu do 144 Hz, najwyższą w historii, generującą bardziej płynny obraz o wyższym poziomie szczegółowości. Dodatkowo umożliwia podłączenie aż czterech urządzeń do czterech portów HDMI 2.1, co zapewnia większą prędkość przesyłania danych.

Wreszcie, Samsung zintegrował technologię AMD Freesync Premium Pro, która pozwala wykorzystać niskie opóźnienia, zoptymalizować wrażenia i zapewnić dokładną jasność i szeroką gamę kolorów, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia wizualne w grach dzięki technologii HDR w grach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *