Oleksandr Usyk pokonał Anthony’ego Joshuę jednogłośną decyzją

Londyn /

Mistrz Świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej, Antoniego Jozuego, został trafiony na punkty i jednogłośnie przez sędziów (117-117, 116-112, 115-113 przez Ukraińców). Ołeksandr UsykW najbliższą sobotę w Londynie. Niespodzianka tak wielka, jak ta, której doznał w połowie 2019 roku przeciwko Andy’emu Ruizowi, który: Jak nieoczekiwanie go pokonał.

Usyek pokazał swój styl i energię przeciwko Joshui, który nie mógł znaleźć swojego rytmu Aby zrezygnować z przegranej, która unicestwia jego marzenie o walce w 100% brytyjskim pojedynku zjednoczenia przeciwko Tysonowi Fury, mistrzowi WBC.

lżejszy i mniejszy od swojego przeciwnika, Ukraiński „wyzywający” wydawał się startować w niekorzystnej sytuacji W walce o trzy pasy świata.

Ale rzeczywistość była inna. Joshua grał w domu Zanim 60 000 widzów zostało wywróconych do góry nogami na stadionie Tottenham Hotspur, przeciwko specjalistom USIC w pokonywaniu konkurentów jako gość; Czy to w Niemczech, Polsce, Rosji, Stanach Zjednoczonych czy Londynie, jak w poprzednim zwycięstwie nad Derekiem Chisorą.

Usik wyszedł z wagi krzyżowej i rzucił się do wagi superciężkiej Po jednej obronie tytułu, podobnie jak wielcy mistrzowie jak Evander Holyfield czy David Haye. Dołącza do nich jako jedyny, który zdobył tytuł mistrza świata w obu kategoriach.

Jego szybkość w rękach i nogach, technika i lewy boks To była niepowstrzymana „grupa” dla Joshua, który próbował zadać obrażenia potężnym forhendem, z mniejszym powodzeniem niż jego przeciwnik.

„Walka potoczyła się tak, jak myślałem. Czasem mnie pchała, ale nie była bardzo trudna” – powiedział Usyk Sky Sports.

Nowy King of the Ring przeanalizował: „Moim celem nie było zdobycie nokautu. Na początku mocno uderzyłem, próbując KO, ale mój trener powiedział mi, żebym przestał i po prostu wykonywał swoją pracę”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *