Olimpijki zdobywają brązowy medal w sztafecie 4×200 m na Mistrzostwach Świata IAAF w Polsce | Inne sporty | Sporty

W finale sztafety 4 x 100 m kobiet Ekwador zajął piąte miejsce; Mężczyźni, którzy prezentowali się na 4 x 200 m, zostali koronowani na czwartym kwadracie.

drużyna Suczka z Ekwadoru Zintegrowany z Angela Tenorio, Anahi Suarez, Virginia Villalba i Marizole Landazuri Ponownie pojawił się w sztafecie Pucharu Świata rozgrywanej na Śląsku.

43 sekundy i 86 części setnej sekundy w teście 4 x 100 m pozwoliły im po raz pierwszy zakwalifikować się do Ekwadoru na Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020; Jego marka była nowa Rejestr krajowy. Ponadto przyjęli głównych finalistów, a także zajęli miejsce na Mistrzostwach Świata Oregonu, które odbędą się w 2022 roku.

Ale to “Idealne połączenie w przesłuchaniu świadkaJak stwierdził prezes Ekwadorskiej Federacji Lekkoatletycznej, Manuel BravoWrócił po swoją nagrodę i to było w niedzielnym teście sztafetowym 4 x 200 m, w którym Ekwadorczycy zajęli trzecie miejsce, aby zdobyć brązowy medal po minucie, 36 sekundach i 86 setnych. Druga.

Angela rozpoczęła test i pokonała 200 metrów w 24 sekundy i 74 setne sekundy; Virginia zajęła stanowisko i była świadkiem świętowania 24 sekund 47 setnych sekundy; Trzecią rundą był Marizol, który był najlepszym czasem zespołu z 23 sekundami 64 setnymi sekundy; Przekaż pałeczkę Anahi, która po 24 sekundach i setnej części sekundy przekroczyła linię mety za Irlandczykiem Closerem, którego drużyna zajęła drugie miejsce, oraz Polakiem, który ukończył wyścig jako pierwszy.

Bravo zauważył, że ta specjalizacja (4 x 200 m) jest prowadzona tylko w mistrzostwach świata i jest traktowana jako eksperyment. O brązowym medalu dla kobiecej drużyny dodała: – To moja historia i ostatecznie oczekiwania się spełniły. Mieli drugą ocenę, ale pogodzie niewiele dały. Jak widać konkurowały z lycrą, ponieważ panowała temperatura jednego stopnia i zerowe stężenie termiczne, ale dla nas liczy się wynik ”.

Ta sama sztafeta kobiet brała udział w finale 4 x 100 m i zajęła piąte miejsce z czasem 44 sekund i 43 setnymi części sekundy. Poszedł na czwartą Japonia, 44 sekundy i 40 setnych sekundy; Trzeci i brązowy medal, Holandia, 44 sekundy i 40 setnych sekundy; Drugie miejsce, Polska44 sekundy i 10 milisekund; Złoty medal Włochy, 43 sekundy, 79 setnych sekundy.

Kwatery męskie

Sztafeta męska wzięła również udział w zawodach międzynarodowych. Zrobił to w teście 4 x 200 m, prowadzonym przez urodzonego Szmaragda i już zakwalifikował się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020. Alex Quinonez. Towarzyszył mu na drodze Anderson Markins, Stephen Salas i Katriel Angulo.

Na czwartym kwadracie delegacja narodowa zakończyła się w czasie jednej minuty, 24 sekund i 89 setnych sekundy, czyniąc z jej rejestracji nowy narodowy znak towarowy.

Portugalia pokonała Ekwador z czasem 1 minuty, 24 sekund i 53 sekund, zajmując trzecie miejsce. Kenia 1 minuta 24 sekundy 26 ° C s; Niemcy, którzy zdobyli 1 minutę 22 sekundy i 43 sekundy, zdobyli złoty medal.

Jeśli chodzi o udział męskiej drużyny, Bravo zauważył: „To było niesamowite. To jest przyszłość lekkoatletyki w Ekwadorze. Oprócz wkładu Álexa Quiñóneza bardzo ważne jest posiadanie podstawowego zespołu na przyszłość. Jest czterech sportowców, którzy z wyjątkiem Alexa, najbardziej doświadczonego sportowca, przyjechali i zarejestrowaliśmy się z nimi na projekt olimpijski ”. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *