One Stone Halfway Rozpoczął pierwszą wojnę Blizzarda z oszustami w WoW

One Stone Halfway Rozpoczął pierwszą wojnę Blizzarda z oszustami w WoW

Na początku World of Warcraft boty były proste, podobnie jak sposoby ich zwalczania

Chociaż gry wideo są niezwykle techniczną formą rozrywki w swoim tworzeniu, mają one również do opowiedzenia niezliczone ludzkie historie. Problemów nie rozwiązuje się samym kodem, Ale i genialnieI zespół Świat Warcrafta Jest tego żywym dowodem. Dzisiaj, Poprzednia burza śnieżna Opowiada nam, jak jeden kamień wystarczył, aby złagodzić epidemię robotów na świecie Gra MMONawet jeśli tylko tymczasowo.

Pierwsza duża bitwa pomiędzy botami a Blizzardem w World of Warcraft

Czym jest gra online bez kodów? To zrozumiałe, Wow, nie jest wyjątkiemNa początku pierwsze metody zwalczania użytkowników robotów były… powiedzmy wiejskie. W swoim nowym krótkim klipie na YouTube pt. Dziś Jason Hall ujawnia pierwszą technologię Służył do zatrzymywania tych złoczyńców.

Według opowieści, na początku r RPG W Internecie roboty mogą się jedynie poruszać Z jednego punktu do drugiego po linii prostej. Kiedy ludzie w Blizzardzie zdali sobie z tego sprawę, postanowili zastosować bardzo prostą metodę walki z oszustami: znaleźć ich sposoby i znaleźć je Umieść ogromny kamień Pomiędzy punktem A a punktem B.

„Wszystkie roboty utkną na skale. Później MG się tam teleportuje, zobaczy wszystkich graczy biegających w miejscu i Zablokowałem je wszystkie ręcznie„Tak działała pierwsza metoda wykrywania robotów” – wyjaśnia Hall ZamiećNie tylko w World of Warcraft.

Ta historia ma zakończenie… oczywiście słodko-gorzkie. Kilka miesięcy później pojawili się twórcy robotów Zaktualizowali oprogramowanie Mogą więc odkrywać przeszkody na swojej drodze, rozpoczynając niekończącą się wojnę pomiędzy twórcami MMO a tymi, którzy chcą zarobić na oszustach.

W grach 3DPC | Są to gry firmy Capcom objęte systemem Enigma Protector DRM, który ogranicza ich wydajność i powoduje awarię niektórych programów antywirusowych

W grach 3DPC | Czy można zapobiec aktualizacji gry Steam? Do pewnego stopnia. Takie właśnie rozwiązanie oferuje teraz Valve

W grach 3DPC | Może to zabrzmieć zastraszająco, ale uwierz mi, stworzenie własnej klawiatury mechanicznej nie jest ani tak trudne, ani tak kosztowne, jak się wydaje (jeśli chcesz).

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *