OneDrive ma 15 lat i jest odświeżony o nowe doświadczenia

OneDriveusługa przechowywania w chmurze firmy Microsoft, spotkała się w tym tygodniu Pierwsze piętnaście lat na rynku Firma świętuje przeprojektowanie środowiska OneDrive Home.

Usługi przechowywania w chmurze są dostępne w czasach ogromnego wzrostu liczby danych cyfrowych do obsługi, zarządzania i przechowywania. Prawda jest taka, że ​​dzisiejsza oferta jest dość szeroka, z bezpłatnymi podstawowymi usługami i miesięcznymi/rocznymi subskrypcjami pokrywającymi wszelkie potrzeby przechowywania, uzupełniającymi fizyczne systemy lokalne.

OneDrive ma 15 lat

Microsoft jest jedną z najważniejszych usług, zwłaszcza w sektorze komputerów PC, gdzie firma wykorzystuje masową obecność systemu Windows, aby domyślnie włączyć klienta OneDrive do systemu. Jeśli na komputerach z systemem Windows są bardziej popularne usługi mobilne, jest to najczęściej używane z powyższego powodu i dodatkowej integracji z innym znakomitym oprogramowaniem, pakietem Microsoft (Office) 365 do wydajności w chmurze.

Microsoft skorzystał z rocznicy usługi Przeprojektowanie środowiska użytkownika za pomocą OneDrive Home z pomysłem „aPomóż użytkownikowi w łatwym wznowieniu pracy i nadążaniu za tym, co przegapił podczas nieobecności. Wkrótce OneDrive wyświetli pliki, które są dla Ciebie najistotniejsze, i wyświetli listę najnowszych plików wraz z wszelkimi aktualizacjami aktywności, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystko migiem i szybko ustalić, od czego zacząć pracę. „A Wyjaśnione w reklamie.

Aby to zrobić, widok „Niedawno” Ulepszono, aby szybciej znajdować te typy plików, a teraz można filtrować według typu pliku (.docx, .pptx, .xlsx, .pdf) za pomocą przycisków u góry listy plików.

Aby zapewnić aktualizacje, kolumna „Uprawiać sport” W OneDrive wyświetla najnowsze zmiany i komentarze do udostępnionych dokumentów. Ta kolumna pojawia się również w widoku Moje pliki i zawiera wszystkie posty, @wzmianki, komentarze i zadania przydzielone przez współpracowników.

Kolejna nowość dotyczy łatwego znajdowania i uzyskiwania dostępu do najpopularniejszych plików, ponieważ będzie teraz możliwe zadokowanie bibliotek dokumentów na partycji Szybki dostęp w lewym okienku nawigacji strony głównej OneDrive. Microsoft obiecuje również łatwiejsze udostępnianie w aplikacjach pakietu Office, OneDrive, SharePoint i Teams oraz szybszą kontrolę dostępu do informacji, zarówno w zakresie zarządzania ustawieniami między poszczególnymi osobami i grupami.

Na koniec zwróć uwagę na ulepszenia wprowadzone w sekcji przechowywania zdjęć i filmów dzięki nowej funkcji „Historia fotografii”, który gromadzi wszystkie wspomnienia użytkownika w prywatnym kanale, do którego dostęp można uzyskać tylko za zaproszeniem podczas udostępniania treści rodzinie i znajomym. Jest dostępna w wersji zapoznawczej w niektórych regionach w wersji mobilnej na iOS i Androida i zostanie udostępniona wszystkim jeszcze w tym roku.

Strona główna OneDrive Będzie dostępny w najbliższych miesiącach Dla konsumentów, studentów i profesjonalistów. Będziemy mieli czas na przetestowanie innowacji usługi przechowywania w chmurze firmy Microsoft, która właśnie zakończyła swoje pierwsze piętnaście lat obecności na rynku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.