OneDrive na Androida umożliwia teraz przesyłanie zawartości do Chromecasta

OneDrive

Microsoft aktualizuje OneDrive na Androida i dodaje obsługę Chromecasta.

Tak, użytkownicy będą mogli przesyłać treści bezpośrednio z aplikacji do dowolnego Chromecasta i innych kompatybilnych urządzeń.

OneDrive dodaje obsługę Chromecasta

Najnowsza wersja OneDrive dla systemu Android Dodaje kompatybilność z Chromecastem, więc użytkownicy zauważą, że ta ikona została dodana w przyborniku w różnych sekcjach aplikacji.

Dynamika jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać wideo lub zdjęcie w OneDrive i wybrać ikonę Chromecast, aby wyświetlić listę ze wszystkimi kompatybilnymi urządzeniami. Gdy zaczniesz odtwarzać zawartość na wybranym urządzeniu, zobaczysz, że aplikacja automatycznie wyświetla okno z podstawową kontrolą odtwarzania. Możesz więc wstrzymywać lub odtwarzać zawartość, zwiększać lub zmniejszać ją itp.

Dzięki temu bez komplikacji możesz bez problemu wyświetlać zdjęcia zapisane w OneDrive lub odtwarzać wideo na telewizorze. Oczywiście jest to zawsze zawartość, którą można odtwarzać lokalnie w usłudze OneDrive i nie wymaga aplikacji innych firm do otwierania lub uruchamiania plików.

OneDrive na Androida doczekał się w ostatnich miesiącach wielu ciekawych zmian. Od zmiany w interfejsie domowym, obsługa wideo 8K bez pobierania go do zgodności z Samsung Motion Photos.

A teraz, dzięki tej nowej aktualizacji, Microsoft kontynuuje ulepszanie dynamiki OneDrive, aby użytkownicy mogli cieszyć się zawartością multimedialną zapisaną w chmurze w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Aby przetestować tę nową funkcję, po prostu zaktualizuj do OneDrive 6.29.1 na Androida. Jeśli więc jeszcze nie otrzymałeś tej aktualizacji, sprawdź Google Play, aby sprawdzić, czy oczekuje na pobranie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *