OnePlus 10T potwierdza projekt niemal identyczny jak jego rodzina

OnePlus 10T potwierdza projekt niemal identyczny jak jego rodzina

po, po Niedawno pojawił się OnePlus 10 Proa co najmniej dwa lata odkąd widzieliśmy swój ostatni Model T, wygląda na to, że obecna najlepsza w swojej klasie rodzina chińskiej firmy będzie miała nowy model premium, mający zaawansowany Pierwsze premiery i przecieki specyfikacji OnePlus 10T.

Niektóre obrazy, które do nas przychodzą, pochodzą z ręki znanego przeciekacza Steve’a Hammerstoffera, lepiej znanego pod pseudonimem OnLeaks; Udostępnione przez Smartprix. Wewnątrz widzimy terminal optyczny bardzo podobny do najnowszego modelu rodziny, z dużym ekranem z dość małymi ramkami i obecnością perforowanej kamery przedniej, w tym przypadku umieszczonej w górnej środkowej części telefonu.

Jeśli chodzi o tył, pierwszą rzeczą, która będzie się wyróżniać, jest duża wysepka konfiguracji głównego aparatu, która powtórzy projekt OnePlus 10 Pro z Prostokąt wystający z lewej strony telefonu, bez łączenia z żadną inną ramką tylnej okładki. Jednak według tych przecieków OnePlus 10T będzie miał Plastikowa rama i szklany tył.

Z drugiej strony ten nowy terminal zrezygnuje z niektórych głównych funkcji oferowanych w modelu Pro, takich jak funkcja Alert Slider lub obecność kamery Hasselblad. I to faktycznie spowoduje nieznaczne zmniejszenie tego, co odnosi się do kamer, z Konfiguracja z trzema kamerami skupiona wokół głównego czujnika 50 MPwraz z szerokim kątem 16 MP i czujnikiem makro 2 MP, zachowując przedni czujnik 32 MP do autoportretów i rozmów wideo.

Jeśli chodzi o resztę specyfikacji, będzie to OnePlus 10T 6,7-calowy ekran AMOLED LTPO 2.0 E4 Z rozdzielczością FHD + i częstotliwością odświeżania do 120 Hz, wewnętrznie zasilany przez Chipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 Do 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Wreszcie możemy znaleźć baterię 4800 mAh, wspieraną przez obsługę szybkiego ładowania 150W.

Chociaż w tej chwili nie ogłoszono żadnej liczby dotyczącej jego ceny, wydaje się, że to urządzenie nie zaoferuje zniżki, jak w OnePlus 8T, chociaż nadal będzie niższa niż cena jego wariantu Pro. Tak więc bez oficjalnego potwierdzenia Oczekuje się, że te telefony zostaną wydane przed końcem roku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *