OnePlus Buds Pro zostanie wydany w tym tygodniu z adaptacyjną redukcją szumów

W tym tygodniu OnePlus wprowadzi nową parę new Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów Energetyczny. Oczekuje się, że zostanie przedstawiony OnePlus Nord 2. Nowa para będzie się nazywać: OnePlus Buds Pro. W zeszłym tygodniu słuchawki będzie można wypróbować za darmo przed premierą. Para podąża za OnePlus Buds Z. W tym roku chiński producent sprzętu planuje konkurować ze słuchawkami premium innych marek. Nie ma jeszcze ceny, ale uważamy, że OnePlus uruchomi go w przystępnej cenie, w przeciwnym razie sam się zastrzeli.

OnePlus Buds Pro będzie wyposażony w adaptacyjną eliminację szumów. Słuchawki będą korzystać z trzech mikrofonów. Są przeznaczone do Zewnętrzna kontrola hałasu s Inteligentne częstotliwości liczników z redukcją szumów.

Urządzenie jest wynikiem niedawnej integracji OnePlus i Oppo. Jego bateria zapewni długą autonomię do 28 godzin z adaptacyjną redukcją szumów. Gdy do Słuchawki są wyłączone do 38. Kiedy trzeba naładować, zajmie się tym technologia Warp Charge firmy OnePlus. Szybkie dziesięciominutowe ładowanie zapewni do dziesięciu godzin pracy na baterii za pomocą kabla USB-C.

Etui ładujące OnePlus można ładować bezprzewodowo za pomocą bezprzewodowej ładowarki Qi. Oczywiście nie będzie to takie szybkie, ale zadziała. Jeśli chodzi o konstrukcję słuchawek, przyciski będą miały matowe i błyszczące wykończenia odpowiednio na przyciskach i obudowie.

Kinder Liu, dyrektor ds. badań i rozwoju w OnePlus, powiedział, że OnePlus Buds Pro będzie dostępny Pro „Nieprzewodząca technologia metalizacji próżniowej”. Nie tylko ze względu na estetykę, Matowa tekstura na pozostałej powierzchni Niech będzie „Mniej śliskie i bardziej odporne na pot i kurz niż materiały błyszczące”. OnePlus ogłosi wielkie ogłoszenie 22 lipca, więc poczekajmy i zobaczmy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *