Operatorzy nie blokują Private Relay na iPhonie, a Apple twierdzi, że działa z iOS 15.3

W ostatnich dniach pojawiły się kontrowersje na ten temat prywatny przekaźnik. ten Zablokuj nasze śledzenie nawigacjii Wielu operatorów prosi o jego zablokowanie. Teraz Apple twierdzi, że żaden operator telefoniczny nie blokuje Private Relay w swoich sieciach, co ilustruje ich działanie w nieprawidłowościach iOS 15.3 druga wersja beta.

Brak błędów lub awarii specjalnego przekaźnika

iCloud Private Relay to innowacyjna usługa ochrony prywatności w Internecie, która umożliwia użytkownikom posiadającym subskrypcję iCloud + łączenie się i przeglądanie Internetu za pomocą Safari w bezpieczniejszy i bardziej prywatny sposób. Opublikowaliśmy Private Relay w wersji beta i jest on dostępny w większości krajów na całym świecie. Żaden operator komórkowy nie uniemożliwił swoim użytkownikom korzystania z usługi Private Relay.

W iOS 15.2 nie ma zmian, które wyłączą iCloud Private Relay. Zachęcamy użytkowników do sprawdzenia, czy na ich urządzeniu lub operatorze jest aktywowany przekaźnik prywatny.

Oświadczenia te zostały przesłane do MacRumors, a Apple to wyjaśniło Private Relay nie podlega zakazom operatora. W szczególności ePrzypominamy Cupertino, że T-Mobile też nie zablokował funkcjonalności, gdzie jeden z operatorów jest o to podejrzany. Gdzie mogą wystąpić problemy z przekaźnikiem prywatnym w następujących sytuacjach:

  • Użytkownicy, którzy używają filtrów treści do kontroli rodzicielskiej na poziomie odtwarzacza.
  • Firmy monitorujące ruch internetowy za pośrednictwem swojej sieci Wi-Fi.
  • Szkoły filtrujące Wi-Fi.

W nowym dokumencie wsparcia Apple wyjaśnia więcej szczegółów na temat przekaźnika prywatnego iCloud. Twoim zamiarem jest zapobieganie Utwórz profil dla swoich nawyków przeglądania i historii. Osiąga się to poprzez rozpatrzenie naszych próśb przez dwie osoby podawać Pora roku. Każdy z nich działa w inny sposób, aby zaszyfrować i ukryć Twój adres IP, bez wpływu na wydajność. iOS 15.3 również się pokaże Jak to działa z komórkowej sieci danych.

Jeśli jesteś użytkownikiem iCloud+, oznacza to, że płacisz za dodatkowe miejsce w iCloud, Możesz skorzystać z Przekaźnika Prywatnego. Aby go aktywować, po prostu przejdź do ustawień iCloud na iPhonie. Oczywiście pamiętaj, że jest to usługa, która wciąż jest w fazie beta.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *