Oprogramowanie do autohandlu Biti Codes IO – czemu powinieneś je wypróbować

Ostatnie kilka lat stanowi okres rozkwitu rynku kryptowalut. Oprócz Bitcoina i jego wiodącego rówieśnika Ethereum, na rynku pojawiły się tysiące nowych altcoinów. Handel i inwestowanie w te cyfrowe aktywa przyniosły ogromne zyski tysiącom ludzi na całym świecie.

W 2021 roku wartość Bitcoina osiągnęła swój rekord wszech czasów, około 65000 dolarów. Ci, którzy trzymali się strategii hodlowania, mieli powód do świętowania, spieniężając znaczną ilość pieniędzy. Oprócz wiodących kryptowalut, istnieją wszystkie monety, takie jak Tether, Solana, Ripple i wiele innych. W ich rdzeniu są one wysoce zmienne i to właśnie tam handlowcy znajdują swoją szansę na zebranie zysku przy użyciu różnych strategii od daytradingu po scalping.

Jednak nie będziemy tutaj wyjaśniać tych strategii, ale pokażemy prosty sposób na wskoczenie na rynek kryptowalut bez bycia ekspertem strategicznym. Przedstawimy zalety korzystania z automatycznego oprogramowania handlowego, w szczególności Biti Codes IO, jednego z najbardziej niezawodnych i popularnych na rynku w ostatnim czasie. Przyjrzyjmy się temu!

Biti Codes IO reprezentuje najwyższej klasy oprogramowanie do automatycznego handlu kryptowalutami, które umożliwia początkującym i doświadczonym handlowcom odważyć się na handel kryptowalutami bez kłopotów. Został zaprojektowany, aby pomóc Ci poruszać się po rynku bez konieczności pozostania przyklejonym do ekranu komputera monitorującego ruchy na rynku.

Algorytm oparty na najnowszych osiągnięciach w zakresie uczenia maszynowego i koncepcji AI jest wysoce intuicyjny i precyzyjny w określaniu, kiedy wejść i wyjść z pozycji handlowych. Oczywiście, podobnie jak w przypadku innych programów auto handlowych, ta realizacja opiera się na wstępnie ustawionych parametrów, takich jak take profit i stop loss.

Korzystając z tego oprogramowania do automatycznego handlu, zmniejszasz ryzyko związane z niestabilnością cen kryptowalut. W rzeczywistości możliwości zysku przewyższają ryzyko związane z tym. Otwarcie konta zajmie tylko kilka minut. Oprogramowanie jest oparte na sieci, więc musisz przejść do ich oficjalnej strony internetowej i wypełnić formularz rejestracyjny.

Po otrzymaniu maila weryfikacyjnego, należy potwierdzić jego odbiór. Po tym, trzeba dokonać depozytów. Większość oprogramowania handlowego w tych dniach wymaga depozytu początkowego w wysokości $250. Bitsoft360 wymaga $200, aby rozpocząć handel. Więc nawet jeśli wątpisz w swoje możliwości i umiejętności, nie będziesz musiał inwestować znacznych kwot, aby wejść na rynek.

Jednym z głównych atutów tego wspaniałego narzędzia handlowego jest to, że możesz skorzystać z osobistego menedżera konta. Jego rolą jest pomóc Ci w całym procesie ustawiania najlepszych parametrów i wyboru aktywów, a także odpowie na wszystkie zapytania, które możesz mieć na temat sposobu działania oprogramowania. Jest to Twój osobisty asystent handlowy. Wreszcie, ponieważ oprogramowanie jest oparte na sieci, nie ma potrzeby instalacji. Musisz tylko mieć niezawodne połączenie z Internetem.

Wreszcie, z dużą ilością platform auto handlowych na rynku, wybór odpowiedniego może być bardzo trudne. Oszustwa są wszędzie w sieci. Jednakże, przechodząc do Biti Codes IO, nie masz się czym martwić. Biti Codes IO liczy dziś prawie pół miliona użytkowników. Możesz znaleźć ich pozytywne opinie na forach handlowych i w wielu recenzjach obejmujących to konkretne oprogramowanie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *