Ortiz przeciwstawia swoje doświadczenie młodzieży Ramireza

dotknąć łup Przed wygraną uważa się za Klątwa dla niektórych piłkarze.

Zinedine zidan, utalentowany były francuski pomocnik, hit Puchar przed końcem mistrzostwa świata w niemczech 2006. Już w grze było Zwolniony Aby dać tyłek łeb do Marco Materazzi więc jest Wybór Przegrał finał z Włochami. był zwieńczeniem kariera piłkarska „Zizou”.

Pedro Ortizłucznik Amelik, wbrew legendzie piłka nożna. gra łup Z Włoska seria A Och, kiedy wychodzisz na boisko stadionowe niezależny od doliny, w ostatnim meczu rewanżowym, który odbył się w Sangulki, Od tygodnia.

Jego gest zaniepokoił wielu fanów Guayaquil, którzy bardzo słabo go wspierają on chciałby Czuć łup przed nabyciem prawa własności.

Jednak był dość pewny siebie, gdy dotykał pucharu, co faktycznie zrobił w 2019 roku, kiedy się o to zmierzył. Delfin. Potem poradził sobie z tym i był decydujący, gdy trafił do bramki w rzutach karnych, aż Al-Houtaiyat pokonał ligę i został ogłoszony mistrzem turnieju. liga po raz pierwszy.

Z tym precedensem powtórzył swoją drużynę przeciwko Independiente na boisku Bank Guayaquil, w ostatnią niedzielę, ale elektrycy przegrali 3-1.

Oczywiście uniemożliwił the Blues utratę większej liczby bramek i „przetrwanie” w dzisiejszym rewanżu na boisku. George Capwell, dziś o 19:00 Emelec musi wygrać trzema golami, aby zdobyć tytuł.

Szmaragdowy człowiek uważa, że ​​elektrycy mogą odwrócić tablicę wyników i ogłosić zwycięstwo w pierwszej lidze.

31-letni meta apeluje do ekspertyza Teraz przekażcie to swoim kolegom. Jego kariera pozwala mu być szanowanym graczem w zaciszu niebieskiej szatni. Ponadto jest jednym z regularnych bramkarzy, którzy zostali powołani przez trenera Gustavo Alvaro do Tricolor na mecze pucharowe.

w Reprezentacja Ekwadoru Stanowisko trzeciego strażnika jest kwestionowane przez Mojżesz RamirezZaledwie 21 lat, jest Strzelcem niezależny od doliny.

Ramirez rozegrał już dwa mecze z La Tre. Zagrał w zwycięstwie nad Boliwią i porażce z Wenezuelą, w którym nie pchał piłki rękami i zakończył się golem.

Dziś wieczorem Ramirez gra swój pierwszy finał turnieju. Był już mistrzem Ameryki Południowej Sub-20 z młodzieżowym trio i trzecim na mundialu w tej kategorii w Polsce w 2020 roku.

za latynoamerykanini prawdziwa społeczność Zabrał go do swojego zespołu w 2019 roku, ale Ekwadorczyk został tylko przez sześć miesięcy i wrócił do IDV.

W klubie Sangolquí był jego zastępcą Jorge BainsJednak bramkarz odszedł, a Ramirez zdobył tytuł z portugalskim trenerem Renato Paivą. W tym roku rozegrał na boisku 28 meczów i jest piątym bramkarzem, który najwięcej zagrał w LigaPro.

Pierwszym jest właśnie dzisiejszy rywal Ortiz, który zgromadził w turnieju 31 meczów.

Według Benosa cele Ramirez s Ortiz Mają cnoty do zabawy. Uważa się jednak, że bramkarz Emelec jest najbezpieczniejszy w przypadku rzutów karnych.

Ramirez nie czyta ani nie słucha komentarzy na jego temat wydajność. Woli być skupiony i zabawny w garderobie w paski.

Za ustawienie muzyki w drużynie Primera odpowiada bramkarz. Uwielbia rytmy reggaetonu, salsy i salsowego szoku słyszane podczas wycieczek na posty.

Ze względu na swój młody wiek jest jednym z tych bramkarzy, którzy w pewnym momencie mogą odejść i zapisać się do międzynarodowej drużyny.

W tej chwili nie lubi wiedzieć, co jest możliwe Oferuje. Trener Paiva ufa piłkarzowi i powierza mu zadanie zademonstrowania bezpieczeństwa. Chce świętować w pierwszej lidze.

Mojżesz Ramirez

Urodził się 9 września 2020 roku w Guayaquil. 21-latek jest gwiazdą drużyny Independiente del Valle.

początek

Powstał w kamieniołomie zespołu Sangolquí. Był w Real Sociedad de Spain podczas
sześć miesięcy.

Pedro Ortiz

Urodził się 19 lutego 1990 roku w Esmeraldas. Ma 31 lat. Jest honorowym bramkarzem Emelca.

początek

Zaczynał w Deportivo Azogues, w drugiej kategorii, aż wskoczył do Delfin, gdzie sięgnął po tytuł Serie A 2019.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *