Oryginalna obsada będzie tam, ale nie będzie ponownego nagrywania kwestii do remake’u

Oryginalna obsada będzie tam, ale nie będzie ponownego nagrywania kwestii do remake’u

Jedną z najciekawszych zapowiedzi minionego tygodnia było Powrót klasyki Metal Gear Solid 3 Jego remake na platformy nowej generacji. Kiedy ogłoszono komunikat prasowy, odniósł się do niego oryginalne głosy Tak wiele postaci pojawi się w remake’u, ale co to dokładnie oznacza?

Komentarze aktora Snake’a, Davida Haytera, wskazywały, że nie wróci do pracy z Konami nad remake’iem, więc Społeczność już spekulowała, że ​​linie audio można poddać recyklingowi Od oryginalnej gry do nowej wersji.

Teraz jesteśmy pewni, że tak się stanie. Metal Gear Solid Delta Zostaną użyte głosy z oryginalnej gry i żadne nowe nagrania nie będą wykonywane z tą samą obsadą.

Metal Gear Solid Delta nie będzie miał możliwości ponownego nagrywania wokali

Potwierdzenie tych informacji pochodzi od Tommy’ego Williamsa, kierownika ds. komunikacji Konami na Amerykę. Potwierdził to przedstawiciel japońskiego wydawcy krawędź To Metal Gear Solid Delta Ponownie wykorzysta linie głosowe z oryginalnej gry bez zmian.

Ta informacja jest ważna, ponieważ to też oznacza Trudno byłoby przewidzieć nową zawartość, która dodaje coś więcej do tej nowej wersji klasyka Wapienny stały minerał.

Potwierdzono to również niedawno Ani Hideo Kojima, ani Yuji Shinkawa – Główni bohaterowie oryginalnej gry – nie biorą więc udziału w remake’u Tylko od Konami i Studio Virtuos zależy, jak daleko posunie się rozgrywka i oryginalna struktura gry.

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.3djuegos.lat

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *