Osiem europejskich seriali na Netflix, których nie możesz przegapić

Carlo i Malik (Włochy)

Gliniarz ma dwóch bohaterów o dwóch przeciwstawnych osobowościach: weterana, który uwielbia robić wszystko po swojemu i dobrze zna przestępców z jego miasta, oraz nowicjusz zostaje jego partnerem podczas śledztwa w sprawie serii brutalnych morderstw, które miały miejsce. popełnione w Rzymie. Serial ma jeden sezon zawierający 12 rozdziałów, ale drugi sezon został zaplanowany na 2020 rok, więc może nadejść wkrótce.

Afera Hartunga (Dania)

Ta niedawno wydana seria opowiada o porwaniach i morderstwach. Sprawa zaczyna się, gdy detektyw zostaje wezwany do zbadania sprawy morderstwa kobiety. Sprawa prowadzi ją do odkrycia okaleczonego ciała i tajemniczej kasztanowej lalki, która wydaje się być powiązana ze zniknięciem córki brutalnego polityka i seryjnego mordercy.

Jaguar (Hiszpania)

Opiera się na prawdziwym problemie. Blanca Suarez i Oscar Casas są częścią zespołu nazistowskich łowców, którzy potajemnie pracują nad powstrzymaniem zbrodniarzy wojennych. Próbują postawić przed wymiarem sprawiedliwości jednego z najniebezpieczniejszych byłych oficerów w Europie.

Biohakerzy (Niemcy)

Z elementami science fiction i futurystycznej technologii, thriller podąża za studentem medycyny, który dołącza do klasy rewolucyjnego profesora, który stara się wykorzystać technologię do leczenia różnych chorób i przekształcania ludzi. Bohater poznaje mroczny sekret swojej nowej mentorki i jest tak naprawdę hakerem, który stara się ją odkryć z pomocą dziennikarza, który ma własne powody, by się na niej zemścić.

Sekcja zwłok (Norwegia)

Podobny do IZombie, ale ciemniejszy. Wszystko zaczyna się, gdy młoda kobieta uznana za zmarłą w kostnicy budzi się w rozpaczliwej potrzebie spożycia ludzkiej krwi, co skłania ją do poszukiwania brata, by szukać pomocy i uniknąć nieszczęścia.

Powrót do życia (Francja)

Akcja toczy się w przyszłości, w której ludzkość znalazła sposób na życie wieczne, ale idea nieśmiertelności nie wszystkim przemawia, a nowa rzeczywistość doprowadziła do serii tajemniczych samobójstw. To skłania policjanta do zatrudnienia młodej kobiety z problemami, aby ustalić, czy samobójstwa są naprawdę morderstwami.

Innocent (Hiszpania) / Villain (Anglia) / Into the Forest (Polska)

Wszystkie są oparte na powieściach Harlana Cobena, specjalisty od tajemniczych thrillerów, którego historie zawsze mają pewne cechy wspólne i mają tendencję do chwytania widza już od pierwszego odcinka.

„Niewinny” to historia mężczyzny, który po uwięzieniu w tragicznym wypadku dostaje drugą szansę, jest zagrożony, gdy zaczynają wychodzić na jaw tajemnice jego przeszłości i grozi zniszczeniem rodziny.

„Nieznajomy” zaczyna się od mężczyzny odkrywającego tajemnicę swojej żony, część sieci kłamstw i oszustw, którą odkrył tajemniczy nieznajomy z niebezpiecznym planem.

„Into the Woods” to historia prokuratora, który po latach przeżywania rodzinnej tragedii odkrywa wiadomości, które mogą mu pomóc w rozwiązaniu sprawy i wreszcie odkrywa, co wydarzyło się dawno temu.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *