Ostateczny 911 Turbo S

Ostateczny 911 Turbo S

  Techart jest jednym z najbardziej wymagających studentów, jeśli chodzi o ulepszanie modeli Porsche 911 i po raz kolejny pokazał, że wraz z pojawieniem się tego GTstreet R Flyweight, Porsche 911 Turbo S, które wybiera radykalną, lekką trasę RS, ale z większą mocą dzięki turbodoładowanej mechanice i kilku dodatkowym ulepszeniom.

  Samochód i kierowca

  Tylko 19 egzemplarzy

  Prawdziwy bohater tego ekskluzywnego Przygotowanie, które będzie ograniczone tylko do 19 jednostek Bez wątpienia jest kompletna Zestaw części z włókna węglowego z myślą o jeździe po torze, to cel Techart w przypadku Turbo S. W ten sposób znajdziemy nowy przedni splitter z włókna węglowego, boczne błotniki z kartuszami, a pod nosem karbonowy dach lub osłonę podwozia. Są też powiększone zderzaki i poprawione wloty powietrza.

  Ze swojej strony w tylnej części znajduje się szeroki dwupoziomowy spojler, z trzema ustawieniami regulacji w górnej części, aby dostosować go do obwodu, w którym działa. Wreszcie, istnieje również tylna szyba z poliwęglanu, która pomaga również utrzymać całkowitą masę pojazdu Zmniejszenie masy o 60 kg w porównaniu z oryginalnym 911 Turbo S.

  porsche 911 turbo s gtstreet r waga muszej

  Samochód i kierowca

  Moc do 800 KM

  Ale piękno, aerodynamika i lekkość w GTstreet R Flyweight to nie wszystko. Techart przyniósł również mechaniczne ulepszenie z Powerkit TA092/T2.1, składający się z nowej turbosprężarki, ręcznie spawanych filtrów powietrza i wydechu oraz innych ulepszeń dających w przybliżeniu 800 KM i 950 Nm maksymalnego momentu obrotowegoznacznie więcej niż 650 CV w Turbo S lub 525 CV w 911 GT3 RS.

  Ponadto podwozie jest wyposażone w nowe zawieszenie gwintowane Öhlins i koła z oponami Michelin Pilot Sport Cup 2 R w 20- i 21-calowych kołach. nasz wynik 911 jest jak coś z pętli, które rozpędza się od 0 do 100 km/h w 2,5 sekundy i osiąga prędkość maksymalną 350 km/h.

  porsche 911 turbo s gtstreet r waga muszej

  Samochód i kierowca

  Oczywiście temu wszystkiemu towarzyszy Duże możliwości personalizacji z zewnątrz i wewnątrzNa przykład wybór, czy odsłonięty węgiel ma matowe lub błyszczące wykończenie, a także lakier do nadwozia lub wykończenie tapicerki wnętrza, jest dostępny z pełną paletą kolorów. obecnie Techart otworzył już portfel zamówień na jeden z 19 egzemplarzy, które zaoferuje, w tej chwili w nieznanej cenie.

  porsche 911 turbo s gtstreet r waga muszej

  Samochód i kierowca


  Specjalizujący się w świecie motoryzacji, konkurencji i technologii, Antonio Ramos Ochoa jest autorem magazynu Car and Driver.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *