Ostatni rozdział serii „Chwila”

Powiązane wiadomości

Robert Lewandowski Podjąłeś ostateczną decyzję o swojej przyszłości. Polski napastnik zamyka swoją scenę za Bayern Monachium. Nie chce podpisywać przedłużenia i tak, wyjedzie do innego ważnego zespołu Europa Całe następne lato. Zostało to ponownie potwierdzone publicznie. W bawarskim klubie niewiele słów było zawsze dobrych.

To było legendarne Oliver Khan, instytucja w niemieckim futbolu, przede wszystkim w Bayernie Monachium, która powstała, by odpowiedzieć napastnikowi. W Bawarii już od jakiegoś czasu wiedzieli, że strzelec chce skakać ze statku. Ale do tej pory zawsze zwracali uwagę na fakt, że mają ważną umowę i że pieniądze nie mają znaczenia. Oznacza to, że mogą to zatrzymać „Lewy” Wtedy widzisz, że to działa bez żadnych kosztów.

Tak mówi o tym od czasu Koncentracji Reprezentacja Polski: „Nie lubię być w takiej sytuacji. Mój czas w Bayern Monachium się skończył. Nie widzę możliwości kontynuowania tam mojej kariery, opierając się na tym, co widzieliśmy w ciągu ostatnich dwóch tygodni. postrzegam wszystko jako możliwość kontynuowania pracy w Bayernie. Najlepszym rozwiązaniem jest ucieczka. Mam nadzieję, że mnie nie zatrzymają.

Robert Lewandowski w swoim ostatnim meczu dla Bayernu Monachium w sezonie 2021/2022

Reuters

Lewandowski mówi bardzo wyraźnie. Więc ponownie poruszył to w mediach. – Po zawodach będziemy mieli czas na rozmowę o sytuacji, ale nie widzę już możliwości pozostania w Bayernie – powiedział reprezentant Polski.

Na te oświadczenia Khan natychmiast odpowiedział. – Nie potrafię powiedzieć, dlaczego Robert wybrał ten sposób, by wyrazić swoją sytuację. Ogólne stwierdzenia, takie jak ta, nigdzie cię nie prowadzą. Powinien wiedzieć, co ma w Bayernie Monachium. Dwukrotnie z rzędu został tu piłkarzem światowym. ” powiedział. dyrektor generalny. dla zespołu Monachium w Sport 1.

Los, Barcelona

The Real Madryt Nie złoży oferty dla Roberta Lewandowskiego pomimo rozczarowującego podpisania Kylian Mbappe. Przyszły plan obecnego mistrza Europy obejmuje inne cele. Osoba, która chce przejąć usługi napastnika Polska Czy to? Klub piłkarski w Barcelonie.

W Barcelonie są gotowi podjąć wysiłek, dopóki nie pojawi się Lewandowski Camp Nou latem. Ale z Bayernu próbowali temu zapobiec. Mówiłem też o tym. Benny ZahaviPrzedstawiciel piłkarza:Czy Bayern Monachium twierdzi, że zatrzyma Lewisa do 2023 roku? Tak, mogą zatrzymać odtwarzacza przez kolejny rok, ale tego nie radziłbym”.

[Más información – El Real Madrid no pujará por Lewandowski tras la renovación de Mbappé por el PSG: vía libre al Barça]

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.