Ostrzeżenie w reprezentacji Włoch: jedna z jego postaci jest kontuzjowana i opuści mecz play-off mistrzostw świata w Katarze

W poniedziałek potwierdziła się najgorsza wiadomość dla piłkarza Federico Chiesa Zdiagnozowano u niego zerwanie więzadła krzyżowego w lewym kolanie i zostanie szybko zoperowany. Juventus. W ten sposób praktycznie cała reszta sezonu, w tym play-off z Włochami, jest dla niego stracona. Puchar Świata Katar .

24-latek wrócił na boisko w czwartek w Serie A przeciwko niemu Neapol Strzelił gola w remisie 1:1, kilka tygodni później z powodu kontuzji. W niedzielę napastnik opuścił boisko pół godziny po meczu przeciwko RzymPo dotknięciu obrońcy Chris Smalling.

„Podczas wczorajszego meczu Federico Chiesa doznał kontuzji (…) lewego kolana. Badania przeprowadzone rano (…) wykazały zerwanie więzadła krzyżowego przedniego. A Juventus powiedział w oświadczeniu, że interwencja chirurgiczna będzie konieczna w nadchodzących dniach. Klub nie sprecyzował, jak długo zawodnik pozostanie bez pracy, ale tego typu kontuzja wymaga na ogół kilkumiesięcznej rekonwalescencji.

Federico Chiesa, jeden z najlepszych graczy w reprezentacji Włoch (Reuters)

W ten sposób Juventus będzie musiał zrezygnować z jednego ze swoich najlepszych graczy w następujących zobowiązaniach. Jego nieobecność bez wątpienia będzie odczuwalna, gdy przejdziemy przez rundę 16 Liga Mistrzów W konfrontacji Villarreal Wystawiony 22 lutego w Hiszpanii i 16 marca w Turynie.

Kościół Na pewno będzie nisko w meczach kwalifikacyjnych w Mistrzostwa Świata 2022, że Włochy powinny zagrać i rozpocznie się pod koniec marca przeciwko Macedonia Północna. Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się ze zwycięzcą indykPortugalia, a następnie rozgrywa rodzaj finału, na który trafi zwycięzca Katar. Dlatego wszyscy mają nadzieję na zidentyfikowanie skrzyżowania kombinacji Roberto ManciniI ostatni mistrz Europy i drużyna pod wodzą Cristiano Ronaldo.

Jego nieobecność jest dotkliwym ciosem dla Włoch, ponieważ napastnik był jedną z zwycięskich gwiazd w Euro 2020, który odbył się w 2021 roku. Należy zauważyć, że europejska drużyna już cztery lata temu poniosła katastrofalną porażkę, nie zakwalifikowała się do Rosja 2018 Jest teraz w poważnym niebezpieczeństwie, że to powtórzy.

Inne nawiasy kwalifikacyjne to Szkocja przeciwko. Ukraina przed zwycięzcą w posiedzenie przeciwko. Austria s Rosja przeciwko. Polskaprzeciwko zwycięzcy Szwecja przeciwko. Republika Czeska. Pierwsze spotkania odbędą się 24 marca, a końcowe 29 marca. Wszystkie te „kwalifikacje” zostaną zdefiniowane jako jeden mecz.

Czytaj:

Zlatan Ibrahimovic strzelił gola w zwycięstwie Mediolanu i wyrównał z numerem Cristiano Ronaldo
Wspaniały gol Dybali w cudownym powrocie Juventusu przeciwko Romie z wynikiem 4 do 3
Bez Messiego Paris Saint-Germain uratował remis z Lyonem w pierwszym meczu ligowym w 2022 roku

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.