Oto darmowe gry na konsolę Xbox w dni darmowej gry

Czas na kolejny zestaw Darmowe gry na konsolę Xbox w dni darmowej gry. W ten weekend członkowie Xbox Live Gold będą mogli pobrać jeszcze trzy gry. Wśród gier mamy najnowszą odsłonę popularnej serii NBA 2K22 (która będzie miała następną, nową generację), łowca nagród PvP firmy Crytek Hunt: Showdown oraz grę wyścigową Ubisoft z otwartym światem. , Załoga 2.

Jak zawsze, pamiętaj o tym Wymagane konto Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate Aby skorzystać z darmowych gier na konsolę Xbox podczas Dni grania za darmo. Będzie dostępny od dziś do niedzieli 21 listopada w ostatniej chwili. Większość z tych gier jest również na sprzedaż.

Cyberpunk 2077 może trafić do Xbox Game Pass

Oto darmowe gry na konsolę Xbox w dni darmowej gry

NBA 2K22 stawia cały świat koszykówki u Twoich stóp. Graj w NBA i WNBA TERAZ w realistycznym środowisku przeciwko prawdziwym drużynom i graczom. Zbuduj swój wymarzony zespół MyTEAM z dzisiejszymi gwiazdami i wczorajszymi legendami. Rozpocznij swoją ścieżkę kariery w MyCAREER i przejdź do NBA. Ćwicz swoje umiejętności zarządzania jako silny dyrektor generalny My GM i My LEAGUE. Każdy może zarejestrować się w NBA 2K22 w dowolnym miejscu.

Hunt: Showdown jest już dostępny za darmo na Xbox

Darmowe gry na konsolę Xbox w dni darmowej gry

Okrutne potwory z koszmaru obfitują na bagnach Luizjany, a ty jesteś częścią grupy doświadczonych bojowników, którzy muszą pozbyć się straszliwej egzystencji świata. zatrudnienie Polowanie: Rozgrywka musi wyeliminować te stworzenia Z naszego świata w zamian za hojne łupy i możliwość zakupu potężniejszej i bardziej krwiożerczej broni. Jeśli ci się nie uda, śmierć pozbawi cię twojej postaci i ekwipunku. Jednak na zawsze zachowasz swoje doświadczenie w grupie postaci, zwanej dynastią.

The Crew 2 jest już dostępne za darmo na Xbox

The Crew 2 jest już dostępne za darmo na Xbox

zatrudnienie The Crew® 2 wkroczy w świat amerykańskich sportów motorowych Odkrywając kraj drogą lądową, morską i powietrzną w jednym z najbardziej ekscytujących otwartych światów w historii. Pilotuj egzotyczne samochody, motocykle, łodzie i samoloty, poczuj niepohamowane emocje wyścigów w Stanach Zjednoczonych i sprawdź swoje umiejętności w wielu dyscyplinach. Nagrywaj i udostępniaj najważniejsze momenty jednym kliknięciem.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *