Oto kanały do ​​oglądania Mistrzostw Świata w Katarze 2022 w Meksyku: Trzy stacje telewizyjne mają prawa do transmisji w kraju Azteków | piłka nożna | Sporty

Oto kanały do ​​oglądania Mistrzostw Świata w Katarze 2022 w Meksyku: Trzy stacje telewizyjne mają prawa do transmisji w kraju Azteków |  piłka nożna |  Sporty

Uczestniczyć w Meksyk w Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022 Napełnia swoich fanów oczekiwaniami na występ, jaki mógłby mieć w grupie, którą dzieli z ulubioną Argentyną.

Aztekowie znajdują się w kluczowej Albiceleste, Polsce i Arabii Saudyjskiej. Jej głównym celem jest wejście na scenę pomimo siły Argentyny i polskiej propozycji na czele z Robertem Lewandowskim i młodzieżą arabskiej drużyny.

Meksyk skorzystał Z jego doświadczenia w kwalifikacjach CONCACAF do bezpośredniego wejścia, miał ciekawe przyjacielskie zobowiązania, które, jak ma nadzieję, posłużą jako impuls do dotarcia do turnieju w optymalnych warunkach.

Trener Meksyku Gerardo „Tata” Martino ma nadzieję, że jego drużyna awansuje na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze.
Zdjęcie: David Porat

Z rąk trenera Gerardo „Tata” Martino, Altri przybył z rozległą pracą przez kilka lat i przestrzenią dla nowego pokolenia.

Meksyk rozegra ważny mecz z Polską, zanim rozegra swój najtrudniejszy mecz z Argentyną. Klucz zostanie zamknięty przeciwko Arabii Saudyjskiej.

Kanały do ​​oglądania Mistrzostw Świata w Katarze 2022 w Meksyku

Oczekiwania były tak wysokie, że trzy stacje telewizyjne w Meksyku miałyby prawa do transmisji Mistrzostw Świata w Katarze 2022, a jedna z tych stacji ma charakter publiczny.

Sky Sports Cross obejmie całą akcję meczową, podczas gdy TUDN i TV Azteca podzielą się pakietem 64 meczów, po połowie każdego z nich.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, każdy producent telewizorów wprowadzi do produkcji najlepsze treści, starając się przyciągnąć jak największą liczbę widzów.

(Dr)

Polecamy tę wiadomość

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *