Oto losowanie 1/8 finału mistrzostw świata U-20: jacy mogą być przeciwnicy Argentyny i 12 drużyn, które już się zakwalifikowały

Oto losowanie 1/8 finału mistrzostw świata U-20: jacy mogą być przeciwnicy Argentyny i 12 drużyn, które już się zakwalifikowały
Reprezentacja Argentyny zagra w 1/8 finału Mistrzostw Świata FIFA U-20 (Zdjęcie: Tellam)

Mistrzostwa Świata do lat 20 trwają w ostatnim dniu fazy grupowej w niedzielę. Do tej pory wyłoniono 12 z 16 krajów, które wezmą udział w 16. rundzie konkursu. ArgentynaI UzbekistanI Zjednoczone państwoI EkwadorI BrazyliaI WłochyI KolumbiaI IzraelI AngliaI GambiaI Nigeria I Nowa Zelandia Już wiedzą, że zagrają w play-offach.

Konkretne terminy grup E i F zostaną rozegrane w niedzielę, co ujawni pozycje, w jakich pozostały poszczególne drużyny, ale także ułoży tabelę najlepszych trzecich stron: cztery z sześciu awansują do finału. W wieku 15 lat Irak zmierzy się z Anglią, a Urugwaj rozegra wszystko z Tunezją. Następnie od godziny 18:00 Gambia zmierzy się z Koreą Południową, a Francja będzie szukać cudu w meczu z Hondurasem.

W tej chwili plik Albicelest Wskoczy na boisko W najbliższą środę 31 maja o godz Z powrotem w kwaterze głównej San Juan. pojedynek 1/8 finału rozpocznie się o godzinie 18:00ale musisz poczekać na spotkanie z przeciwnikiem: Będzie to jedna z drużyn, które zajmą trzecie miejsce w grupie C lub D..

Japonia (trzeci w grupie C) będzie liczył na pozytywny wynik w Tunezji-Urugwaju i Francji-Gambii, aby znaleźć się wśród czterech najlepszych zdobywców trzeciego miejsca w fazie grupowej. Innymi słowy, wszystko zmierza w stronę Argentyny, przeciwko której będziemy grać Nigeria (Grupa D), która po zdobyciu sześciu punktów w fazie grupowej potwierdziła już, że jest jedną z najwybitniejszych trzecioligów.

Chociaż inny rodzaj biegania Trzecie miejsce w grupie E (Tunezja, Urugwaj i Irak).ta możliwość nie może być już zrealizowana, ponieważ trzy grupy zaproponowane przez FIFA, które Argentyna sparowała z tą strefą, nie będą w stanie spełnić.

Grupy według drużyn, które zajęły trzecie miejsce

Jak to jest krzyżować się z innymi? Sześć krajów należących do tego regionu zostanie skonsolidowanych w swoich grupach w ogólnej tabeli. Pierwsza czwórka to ci, którzy przejdą do następnej instancji. Grupy podane przez FIFA w regulaminie dla tej sekcji to 15: W przeważającej części Argentyna zmierzy się z trzecim miejscem w grupie C.

Tymczasem jest już potwierdzone przejście Uzbekistan i Izrael we wtorek, 30 maja Od 18 w Mendozie. Następnie, WłochyI KolumbiaI BrazyliaI ArgentynaI Zjednoczone państwo I Ekwador Czekają na spotkanie z przeciwnikami.

chwila Nigeria (jedna trzecia d) f Nowa Zelandia (Trzecie z D) Poczekaj, aż pozostali dwaj finaliści zakwalifikują się na trzecim miejscu, aby dowiedzieć się, jaki jest ich ranking w losowaniu. Podobna sytuacja występuje z Gambia I Angliaktórzy już zapewnili sobie bilet do 1/8 finału, ale ich przeciwnik będzie zależał od ostatecznej pozycji w swoich regionach.

Ścieżka wyboru Argentyna

Kimkolwiek jest jego przeciwnik, reprezentacja już wie, jaką drogą podąży, jeśli awansuje w rozgrywkach: zdobywca klucza, który zagra z gwiazdą Mecze ćwierćfinałowe w niedzielę 4 czerwca w tym Wyjątkowe matki miast Z Santiago de Estero od 14:30.

Pretendent w tym przypadku będzie zwycięzcą pojedynku między nimi Ekwador (Drugi z grupy B) Drugi z grupy F dzisiaj będzie Korea Południowachoć mogą też zajmować to miejsce Honduras Również Gambia.

Jeśli pójdziesz o krok dalej, tzw Półfinały odbędą się w czwartek, 8 czerwca w tym Wyjątkowy stadion Diego Armando Maradony Z La Platy od godz. W tym samym miejscu w niedzielę 11 czerwca rozegrane zostaną dwa ostatnie mecze mistrzostw świata: Trzecie miejsce (14.30) i finał (18.00)..

To już 23. edycja tych młodzieżowych rozgrywek, w których Argentyna zajęła pierwsze miejsce w historii Sześć tytułów Brazylia jest za nimi z pięcioma. W pozostałych turniejach przegrali finał (1983 z Brazylią) i zajęli czwarte miejsce w 2003. Następnie przegrali sześć turniejów, pożegnali się z czterema kolejnymi turniejami w fazie grupowej i odpadli w 1/8 finału lub ćwierćfinale, cztery czasy.

Ostatni występ był w Polsce 2019, kiedy zakwalifikowali się do prowadzenia grupy, w której mistrzami byli także Korea Południowa, Portugalia i RPA, ale zostali zaskoczeni w 1/8 finału przez Mali: zremisowali 2:2 w regulaminowym czasie i pożegnali się w sprawie kar.

Finałowa ósemka

Jak dotąd wygląda to tak: Nigeria, Nowa Zelandia, Gambia i Anglia muszą zdecydować o swojej ostatecznej pozycji, aby zmierzyć się z przeciwnikami (fot. fifaworldcup_es)

• wtorek 30 maja:

14:30: Stany Zjednoczone vs. Trzeci A/C/D (Mendoza)

18.00: Uzbekistan vs. Izrael (Mendoza)

• Środa 31 maja:

14:30: Kolumbia vs. 3 miejsce A/B/F (San Juan)

14:30: Brazylia vs. 3 B/E/F (La Plata)

18.00: Argentyna vs. trzeci Japonia/Nigeria (San Juan)

18.00: 1 E vs. Włochy (La Plata)

czwartek, 1 czerwca:

14:30: 1 stopień Fahrenheita vs. 2°E (Santiago del Estero)

18.00Ekwador vs. 2 stopnie Fahrenheita (Santiago del Estero)

Czytaj:

Za kolejną gwiazdą: Jak pracują utalentowani skauci, którzy przybyli do Argentyny na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 i jakie są najbardziej pożądane stanowiska?
Nowozelandczycy zakochani w piłce nożnej w Argentynie: „W naszym kraju nie można sobie wyobrazić czegoś takiego”
Najzabawniejszy kolega z drużyny, idol i najlepszy towarzysz Sibando: wyznania Kolo Barco w centrum uwagi poniżej 20 lat

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *