Oto nowy (i kolorowy) ultra-tani smartfon Samsunga

Zaangażowany

Samsung Galaxy A04 Core będzie nowym telefonem komórkowym od Samsunga, a jego konstrukcję znamy już bardzo szczegółowo.

Wygląda na to, że Samsung ma już nową generację Najtańszy smartfon w swoim katalogu. The Samsung Galaxy A03 rdzeń Wkrótce będzie miał następcę, z odświeżonym designem, lepszymi funkcjami i bardziej przyciągającym wzrok stylem.

Był rodziną WinFuture Kto udostępnił informacje o wspomnianym urządzeniu, które prawdopodobnie trafi na rynek pod tą nazwą? Samsung Galaxy A04 rdzeń.

Projekt Samsung Galaxy A04 Core, podstawowy telefon z oszałamiającym designem

Zakres wejściowy Samsunga zostanie wkrótce zaktualizowany

Obrazy udostępnione przez wspomniane źródło zostały wyodrębnione z pliku OFICJALNY MATERIAŁ PROMOCYJNY Od marki, zobaczmy aka Rdzeń Galaxy A04 Będzie dostępny w trzech kolorach: Zielony, czarny i różowy.

Możesz zobaczyć, jak stacja A jest gotowa Pojedyncza kamera tylna i ekran się „Szczelina” w kształcie kropli, w której ukryty jest aparat do selfie. Jego ciało zostało wykonane z plastiku.

Oto nowy (i kolorowy) ultra-tani smartfon Samsunga

Wszystkie plotki sugerują, że urządzenie Będzie wyposażony w procesor Samsung Exynos 850 Wewnątrz krok naprzód dotyczący układu Unisoc zainstalowanego w poprzednim modelu, który został niedawno odkryty Może zawierać niebezpieczną lukę.

Mamy również nadzieję zobaczyć plik Abstrakcyjna wersja najnowszej warstwy dostosowywania firmy SamsungOne UI 4, pod nazwą One UI 4 Core.

W tej chwili nie ma danych dotyczących dostępności tego smartfona, ale wszystkie plotki wskazują na plik rychłe uwolnienie. Biorąc pod uwagę cenę poprzedniego modelu, jest prawdopodobne, że Cena Samsunga Galaxy A04 Core powinna wynosić mniej niż 150 euro.

Powiązane tematy: Samsung Galaxy A

Zaangażowany

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.