Oto popularne obecnie tematy w Apple w USA

Oto popularne obecnie tematy w Apple w USA
Apple i Spotify starają się zapewnić najlepsze usługi przesyłania strumieniowego muzyki i podcastów. (Informacja)

the Prezentacja muzyczna nie była wcale duża Jak widzimy w nowym tysiącleciu, więcej niż jedna osoba może łatwo poczuć się przestarzała, ale wraz z rozwojem platform takich jak Apple określenie, co jest obecnie najpopularniejsze, stało się łatwiejsze.

Apple udostępniło swoim użytkownikom playlisty, na których mogą przeglądać wiadomości i tematy nurtujące amerykańską opinię publiczną.

1. Wszystko, czego chcę na Boże Narodzenie, to ty

2. Fatko

Nicki Minaj

To piosenka, która po wczorajszym uplasowaniu się na trzecim miejscu zajęła drugie miejsce, co stanowi kamień milowy w muzycznej karierze Nicki Minaj.

3. Wszyscy (feat. Lil Uzi Vert)

4. Kochaj mnie

Jacka Harlowa

Najnowsze od Jacka Harlowa, Kochasz mnie, od razu zajmuje czwarte miejsce na liście ulubionych. Czy zajmie pierwsze miejsce w faworytach?

5. Jingle Bell Rock

6. Rockin’ Around the Christmas Tree (Solo)

Brendy Lee

Sukces jest synonimem Brendy Lee. Nic więc dziwnego, że jego nowa produkcja nosi tzw Rockin’ Around the Christmas Tree (Solo), zadebiutował przy tej okazji na szóstym miejscu. Kto może pochwalić się tak dużą liczbą wysokiej jakości kopii?

7. Pod drzewem

Kelly’ego Clarksona

pod drzewem Napisana przez Kelly Clarkson kontynuuje jej niepowstrzymaną wspinaczkę na listy przebojów. Obecnie zajmuje siódme miejsce, awansując z ósmej pozycji, na której znajdowała się wczoraj.

8. Zaczyna przypominać Boże Narodzenie

9. Popołudniowa drzemka

10. Rich Baby Daddy (feat. sexyy Red i SZA)

Kaczor

Rich Baby Daddy (feat. Sexy Red i SZA) Drake jest na dziesiątym miejscu. Po kilku tygodniach zdobywania szczytów list przebojów jej popularność zaczęła spadać.

*Niektóre dane mogą nie być dostępne, ponieważ platforma ich nie udostępnia.

Poprzez swoje usługi Apple stara się także zdominować wojnę streamingową. (Reuters/Mike Segar)

Apple Inc. to amerykańska firma produkująca sprzęt elektroniczny i oprogramowanie, a także świadcząca usługi multimedialne za pośrednictwem różnych platform przesyłania strumieniowego. To firma, która od wielu lat uznawana jest za jedną z najbardziej ekscytujących i wartościowych firm na świecie.

Wśród swoich usług wyróżnia się Muzyka Appleco umożliwia dostęp do niego ponad 430 milionom użytkowników Ponad 100 milionów piosenek30 000 różnorodnych playlist i podcastów. Podobnie jak jego odpowiedniki, takie jak Spotify, umożliwia pobieranie utworów i słuchanie ich offline.

Jeśli chodzi o główne zalety i wady, jakie ma w porównaniu do swojego największego konkurenta, jedną z najważniejszych różnic jest to, że Jakość dźwięku, bo podczas gdy w Spotify maksymalna jakość wynosi 320 kbps, w Apple jest to 24 bity/192 kHz; Minimalna prędkość Apple może osiągnąć 256 kbps.

Kolejną zaletą Apple jest to, że ma szerszy katalog niż jego konkurent, dodatkowo w serwisie Manzanita można uzyskać dostęp Radio na żywo Z całego świata i ekskluzywne stacje cyfrowe Apple.

Inne funkcje oferowane użytkownikom obejmują Apple Music Sing i Lista przebojów Aby wyświetlić klasyfikację najczęściej słuchanych piosenek w różnych miastach na całym świecie; Oraz możliwość słuchania muzyki z drugą osobą za pomocą SharePlay podczas rozmowy wideo.

Niektórzy artyści udostępniają także filmy, nagrania audio, wywiady lub minidokumenty, które są dostępne wyłącznie na platformie.

Czytaj:

Więcej wiadomości

Więcej o streamingu

Najczęściej komentowane seriale i filmy na Twitterze

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *