Otwarty świat Final Fantasy Rebirth będzie równie oszałamiający jak to arcydzieło

Otwarty świat Final Fantasy Rebirth będzie równie oszałamiający jak to arcydzieło

Otwarty świat Final Fantasy Rebirth będzie równie oszałamiający jak to arcydzieło

Jedna z największych obaw związanych z grami wideo z otwartym światem dotyczy tego, co dzieje się, a czego nie dzieje w misjach pobocznych, ponieważ potencjał, że mogą one być jedynie wypełniaczem i polegać na przenoszeniu rzeczy z punktu A do B, jest realny. Istnieją jednak świetni wykładnicy, którzy pokazali potencjał wokół głównej linii i Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów 2024 roku Zrozumiał, co to znaczy robić wszystko dobrze.

Powiązane wideo: Odrodzenie Final Fantasy VII To zmieni wszystko

Obejrzyj wideo

Jaka zachodnia gra zainspirowała jej rozwój? Odrodzenie Final Fantasy VII?

Odrodzenie Final Fantasy VII Zostanie ona wydana po raz pierwszy 29 lutego 2024 roku i na ten moment ujawniono najważniejsze szczegóły, w tym proporcje, jakie będzie miała gra pod względem misji pobocznych i eksploracji poza główną linią. NA, Potwierdzono, że 80% gry będzie poświęcone otwartemu światu i interakcjom z postaciami niezależnymi poprzez misje poboczne. Czy są powody do obaw?

Z przeprowadzonego przez niego wywiadu wynika, że ​​nie Gra detektywistyczna Do menadżera Odrodzenie Final Fantasy VIIOraz Naoki Hamaguchi i Motomo Toriyama, współreżyserzy gry RPG, którzy ujawnili, że drugi rozdział Remake Final Fantasy VII Ma silne działanie Wiedźmin: Dziki Gonarcydzieło CD Projekt RED i jedna z najlepszych gier wideo ostatnich lat.

W związku z tym Naoki Hamaguchi potwierdził to podczas procesu opracowywania Odrodzenie Final Fantasy VII Inspiracją było Wiedźmin: Dziki Gon I sposób, w jaki wyróżniał się w projektowaniu otwartego świata i powiązaniu zadań drugorzędnych z zadaniami głównymi

Ze swojej strony Motomu Toriyama powiedział: „Jeśli chodzi o tytuły takie jak Wiedźmin 3który zawiera element RPG z otwartym światem, przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania nad tego typu tytułami i uznaliśmy je za punkt odniesienia, z którego Nowe narodziny „Powinien to być tytuł, który może sprostać sam sobie i zawierać treść, która zadowoli graczy”.

W ten sposób świat wydaje się otwarty Odrodzenie Final Fantasy VII Zostały starannie zaprojektowane, a interakcje poza główną fabułą dodadzą wiele treści bez poczucia wypełniania.

Zostań z nami w LEVEL UP.

Powiązane wideo: 20 lat Final Fantasy VII

Obejrzyj wideo

fontanna

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagrama / Aktualności / Bunt /kabel / wiadomości Google

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *