Overwatch 2 przedstawia umiejętności Ramattry w nowym zwiastunie

Prawie dwa miesiące temu wydanie Z Monitorowanie 2. Popularna zespołowa gra akcji Zamieć Powraca z ważnymi zmianami i nowościami, takimi jak dodanie nowej bohaterki wspierającej, Kirikou. Inne dodatki do gry obejmują progresję międzyplatformową, nowy format dla wielu graczy 5 na 5, sześć nowych map, nowy zaawansowany tryb gry, przeprojektowany tryb rywalizacji, zaktualizowane skórki dla wszystkich bohaterów i wiele więcej. Ale po premierze firma kontynuuje prace nad integracją większej ilości zawartości z grą. W wyniku tej pracy jego następny mistrz miał przybyć za nieco ponad tydzień, Ramatra.

Przed Twoim przyjazdem, 6 grudnia br. Zamieć Zobacz nowe filmy, w których możemy zobaczyć szczegóły dotyczące postaci. W tych filmach możemy zobaczyć szczegółowe informacje dotyczące Ramattry, ostatniego czołgu Monitorowanie 2. My też możemy zobaczyć Szczegóły rozwoju, gdzie ekipa Blizzarda opowiada o nowym bohaterze. Dzięki dwóm odrębnym formom, Omnic Form i Nemesis Form, dającym mu wszechstronność ochrony zespołu, Ramattra będzie wspaniałym dodatkiem do zespołu postaci. Omnic Form skupi swoją rozgrywkę na blokowaniu i strzelaniu pociskami za pomocą laski, podczas gdy Nemesis Form skupi się na walce w zwarciu i zadawaniu wysokich obrażeń.

Ramattra będzie dostępna wraz z premierą sezonu 2, w którym zostanie dodana nowa mapa i nie tylko. Tak jak miało to już miejsce w przypadku przybycia Kiriko, aby odblokować nowego bohatera, będziemy musieli osiągnąć poziom 55 nowej przepustki bojowej, choć możemy też uzyskać natychmiastowy dostęp, jeśli wykupimy płatną wersję przepustki.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.