Padosa chce zostać w PJKC: „Jestem zmotywowany do reprezentowania mojego kraju”

Padosa chce zostać w PJKC: „Jestem zmotywowany do reprezentowania mojego kraju”

Kapitan hiszpańskiej drużyny Billie Jean King Cup, Anabel Medina ogłosi listę zawodników, którzy wezmą udział w finale turnieju rozgrywanego w dniach 7–12 listopada w najbliższy poniedziałek (11:30) w siedzibie Wyższej Rady Sportu (CSD). na stadionie La Cardoja w Sewilli. Możesz w nim dodać nazwę, jeśli uznasz to za stosowne W niedzielę Paula Padosa podzieliła się tym na swoim koncie na Instagramie Ich celem jest udział w międzynarodowym wydarzeniu.

„Moim celem jest upewnienie się, że moje plecy dobrze się rozwijają i gra w Pucharze Billie Jean King. Reprezentowanie mojego kraju zawsze bardzo mnie ekscytuje i ekscytuje. „Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby się tam dostać” – napisał Padosa we wspomnianych artykułach w mediach społecznościowych. Ze zdjęciem i tekstem W strojach reprezentacji narodowej.

Padosa zakończył sezon przed US Open. Od 7 lipca nie rozegrał żadnego meczumusiał wycofać się z gry w drugiej rundzie Wimbledonu. Jednak ból pleców pojawił się już w marcu, Kiedy odpadła w ćwierćfinale turnieju WTA 1000 w Miami, podczas konfrontacji z Jessicą Pegulą. Teraz chce dołączyć do hiszpańskiej drużyny w trudnej grupie C z Kanadą i Polską.

Podążaj dalej Kanał Diario AS na WhatsAppMożesz znaleźć wszystkie klucze do gier danego dnia.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *