Pakiet ładowarek UGREEN z funkcją szybkiego ładowania dla iPhone’a i iPada został obniżony do najniższej ceny

Pakiet ładowarek UGREEN z funkcją szybkiego ładowania dla iPhone’a i iPada został obniżony do najniższej ceny

Dwie wtyczki w cenie jednej z rabatem na telefony i tablety Apple

Alternatywy dla oficjalnych adapterów Apple oferują wiele zalet, z których najbardziej godną uwagi jest cena. Ugreen Ma w swoim katalogu kilka modeli i to Opakowanie z dwiema wtyczkami Możemy go teraz znaleźć w sprzedaży na Amazon za jedyne 20,51 €.

Ładowarka UGREEN 20 W USB C, 2-pakowa ładowarka Power Delivery 3.0 typu C, ładowarka sieciowa USB C kompatybilna z iPhonem 14 13 12 Pro MAX Mini 11 SE

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Kup pakiet 2 wtyczek UGREEN w najlepszych cenach

Zalecana cena tego pakietu gniazd UGREEN to 29,99 €, ale teraz możemy skorzystać z faktu, że są one w promocji, aby mieć je w domu 32% zniżki Ostateczna cena 20,51 euro, pozostając tym samym na historycznym poziomie ceny minimalnej.

Ładowarki UGREEN w tym pakiecie zapewniają Moc 20 watów Obydwa są kompatybilne z iPhonem 12 i nowszymi — w tym z iPhonem 15 — poprzez łączność USB Cwięc kompatybilność obejmuje większą liczbę urządzeń, takich jak tablety czy słuchawki.

Jak można się spodziewać, jest to dostarczane z Dostarczanie mocy (PD) 3.0 i fuzje Układ scalony Aby obniżyć temperaturę ogrzewania, aby uniknąć przegrzania. Został zaprojektowany specjalnie dla iPhone’a 13 i zawiera Inteligentne ładowaniedzięki czemu są w stanie rozdzielić potrzebną moc w zależności od podłączonego urządzenia, unikając w ten sposób uszkodzenia jego baterii.

Więcej ofert

Jeśli zrobisz Amazon Primemasz bezpłatny 30-dniowy okres próbny (po 49,90 EUR rocznie), aby cieszyć się bezpłatną wysyłką ekspresową, priorytetowym dodatkiem do ofert i usług takich jak Najlepsze wideo, Pierwsza muzyka Nieograniczone miejsce na zdjęcia. Sprawdź także, czy jesteś studentem Główny uczeń Kosztuje połowę i masz 90-dniowy okres próbny. Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle bez ograniczeń Również słyszalny.

Rozrywka z Apple jest gwarantowana: nie zapomnij, że możesz ją subskrybować AppleTV+ Aby obejrzeć swoje ulubione seriale i filmy (masz siedem dni za darmo, potem 6,99 € miesięcznie) już teraz Muzyka Apple Dzięki temu nigdy nie przegapisz muzyki z imprez z dźwiękiem wysokiej jakości (masz bezpłatny miesiąc próbny, a następnie 10,99 € miesięcznie w przypadku planu indywidualnego).

Ty również masz do swojej dyspozycji Pudełko na jabłka, aby zawsze mieć pod ręką swoje ulubione lektury, zarówno w formie książki, jak i audiobooka; I Podcast Applegdzie znajdziesz miliony programów do słuchania.

Na naszych profilach możesz być stale informowany o wszystkich nowościach ze świata Apple i ofert Applesfera Selección. Świergot I Facebook Oraz na naszym kanale kabel.

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą zapewniać Applesferze korzyści finansowe. Jeśli nie są dostępne, oferty mogą się różnić.

zdjęcia | Ugreen

W Abelsvirze | Złodziej baterii ukrywający się w Twoim iPhonie: 25 rzeczy, które marnują jego autonomię

Wybierając Applesferę | Najlepsze szybkie ładowarki do iPhone’a: ​​naładuj baterię swojego telefonu Apple do 100% w znacznie krótszym czasie

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *