Palma polega na starciu z Rosją, aby gościć finałową czwórkę

Palma polega na starciu z Rosją, aby gościć finałową czwórkę

TJ Palm Futsal wprowadzony Wielki czas W tegorocznej Lidze Mistrzów. Po dotarciu do finału w play-offach ligi w zeszłym roku, The Wicemistrz kraju dał Plac W najwyższej europejskiej konkurencji. Przybył jako nowicjusz i przyjął święcenia kapłańskie Finałowa czwórka: Pokonał wyczerpującą pierwszą rundę w Belgii, a następnie zrobił to samo na etapie elitarnym. Syn Moix był na miejscu.

Ostatni etap Ligi Mistrzów Od 4 do 7 maja Sporting i Benfica zmierzą się z Portugalczykami, Belgowie z Anderlechtu (Kaci Kurtka z futrzanym kapturem i byli już w pierwszej fazie z Palmą) i wspomnianą grupą z Balearów. Miejsce ma być znane, oczekuje się, że nadejdzie decyzja, a Palma jest uważna: to jeden z kandydatów. „Wygląda na to, że siedziba będzie znana już niedługo, może w tym tygodniu, ale chcemy to wiedzieć już teraz, nawet jeśli będziemy ją organizować lub przygotowywać wyjazd dla naszych fanów”, Poinformował o tym dyrektor sportowy zespołu Jose Tirado. Ponieważ Son Moix nie spełnia wymaganych wymagań Aby gościć ostatnie cztery mecze, Z klubu zaproponowali UEFA Velodrom PalmaGdzie jest zespół Grał już w latach 2011-2014 i ma ogromny potencjał.

Wiedzą, że wybór UEFA na wyspie jest inny: Polska. Teraz jest duży problem: kraj zabrania wjazdu Rosjanom z wizami turystycznymi, I zarówno Sporting, jak i Benfica mają tych narodowych graczy w swoich składach. Jeśli ta kwestia zostanie rozwiązana, Polska będzie gospodarzem. W przeciwnym razie finałowa czwórka trafi do Palmy. „Będzie odpowiedni dla każdego. Dobra pogoda, pełne trybuny, Portugalczyk w dwugodzinnym locie…”, – powiedział Tirado.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *