Paolo Guerrero o krok od spadku z Avai: inni Peruwiańczycy, którzy przegrali rankingi za granicą, tacy jak Claudio Pizarro i Gianluca Lapadula | Sporty

Paolo Guerrero o krok od spadku z Avai: inni Peruwiańczycy, którzy przegrali rankingi za granicą, tacy jak Claudio Pizarro i Gianluca Lapadula |  Sporty

Mianowicie kontuzja odsunęła go od ostatnich meczów w Avai (gdzie też nie był regularnym starterem) i jest o krok bliżej do spadku i dołączenia do klubu Peruwiańczyków, którzy przegrali rankingi za granicą.

Będziesz zainteresowany | Jefferson Farfan: Dyrektor Alianza Lima ujawnia swoje straszne prognozy na 2023 rok

Avaí zajmuje 19. miejsce w tabeli Brazylii z 28 punktami i 5 pozostałymi datami, a spadek wydaje się nieuchronny. w ten sposób,

Ale Predator nie będzie jedynym Peruwiańczykiem, który przegra w rankingach za granicą. Były kapitan peruwiańskiej drużyny narodowej dołączy do listy, która obejmuje również .

Wśród jego wielu tytułów i rekordów, „Bombardier of the Andes” jest rekordzistą, który przebił się z Kolonią w 2018 roku.

Claudio Pizarro zagrał swój pierwszy mecz w Kolonii w niedzielę. Przesuń, aby zobaczyć więcej zdjęć. (Zdjęcie: EFE)

w tym samym sezonie, Irvine Avila, Luis Advincula i Pedro Aquino Przegrali rankingi z Lobosem Bobem z Meksyku, chociaż „Raío” i „Roca” byli w tym zespole na wypożyczeniu.

Advíncula również doświadczył tego dramatu w Hiszpanii, zstępując w 2019 roku z Rayo Vallecano z Hiszpanii. Jednak „Rayo” był częścią zespołu, który osiągnął awans, chociaż zaraz po jego osiągnięciu podpisał kontrakt z Boca Juniors i nie mógł grać w La Liga.

(Zdjęcie: agencje)
(Zdjęcie: agencje)

W 2021 stracił notowania z Benevento, co wcześniej robił jako napastnik w Lecce. Obecnie zespół „Bambino” poszukuje awansu z Cagliari.

Gianluca Lapadula strzelił 13 bramek w ostatnim sezonie Serie B.  (Zdjęcie: Benevento)
Gianluca Lapadula strzelił 13 bramek w ostatnim sezonie Serie B. (Zdjęcie: Benevento)

Inne przypadki to te z Josimar Atoche z Górnikiem Łęczną z Polski, Ysrael Zúñiga z Coventry City z Anglii, Luis Ramírez z Botafogo, Juan Carlos Mariño z Querétaro, Pablo Zegarra z Salamanca, Santiago Acasiete z Almerią, José Carlos Fernández z Argentinos Jr.

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *