Partner polskiego rządu traktuje fundusze Kovid jako „dochód”

Partner polskiego rządu traktuje fundusze Kovid jako „dochód”

Kraków (Polska), 7 maja (EFE). – GibicNeu Geopro, bliski sojusznik polskiej koalicji rządowej, określił w ten piątek pomoc swojego kraju z Europejskiego Funduszu Odnowy Epidemii jako „ refundację ” i ostrzegł, że nie należy ich z zastrzeżeniem praworządności.

Kiedy Polska przystąpiła do Unii Europejskiej (UE), Geopro powiedział: „Otworzyliśmy 40-milionowy rynek (konsumencki). „Najwyższy czas, aby kraje bogate odzyskały swoje zyski z zysków osiągniętych w Polsce” – dodał.

Kraj sprzymierzony z rządem na rzecz radykalnego konserwatywnego prawa i sprawiedliwości (PIS) przekazał relacje dla kanału telewizyjnego Polsat. Geopro uznał europejskie fundusze kompensacyjne za „ psią zupę ” dla Polski (czyli były dla niego odpowiednie i nie musiał na nie zarabiać).

Pomimo tych różnic z linią Pice wspierającą pomoc, Geopro obiecał pozostać częścią sojuszu, ponieważ „nic nie jest lepsze”.

Geoffrey jest ministrem sprawiedliwości i przewodzi Polskiej Partii Solidarności (SP), która głosowała przeciwko budżetowi przesłanemu tydzień temu do Brukseli przez rząd w celu uzyskania środków na odbudowę po epidemii.

Twierdził, że warunki programu europejskiego „uczynią Polaków odpowiedzialnymi za długi innych krajów”, na przykład Greków, którzy żyli ponad stan. „

Spośród 19 delegatów Jedności Polski 17 głosowało przeciw, jeden głosował za, a drugi wstrzymał się od głosu.

Niedawno Geopro oskarżył lidera PIOS Jarosława Kaczyńskiego o „wycofanie się z obietnicy”, aby uniemożliwić UE kwestionowanie praworządności w Polsce. Zadeklarował, że nigdy nie zaakceptuje planu dostępu do pomocy europejskiej, jeśli będzie zawierał warunki, które stwierdził, że Polska ogranicza niezależność narodową.

Lider SP obiecał, że gdyby nie jego partia, Polską rządziłaby lewica, a jej siła nie tkwi w liczbie głosów, które ją popierają, ale w wartościach, które reprezentuje.

Polska zatwierdziła plan wychodzenia z epidemii poeuropejskiej we wtorek, kiedy jej parlament przyjął rezolucję zezwalającą jej na dołączenie do grona krajów europejskich popierających zwiększenie zasobów własnych UE.

Główna opozycyjna Platforma Obywatelska (PO) zażądała dwutygodniowej przerwy, aby kontynuować dyskusję na temat wydawania europejskiej pomocy.

Podczas debaty nad planem wejścia Polski do UE premier Matos Moraweki nazwał głosowanie „najlepszą szansą na szybkie wyjście z epidemii”.

W obliczu spodziewanego odrzucenia przez Geopro Biz zgodził się na koalicję z Sojuszem Lewicy, który obiecał zatwierdzić ją w parlamencie. EFE

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *