Pedro Sanchez przewidział przyszłość Hiszpanii w mistrzostwach Europy

Powiązane wiadomości

Hiszpania Dziś po południu czeka go trudna konfrontacja z… szwajcarski Z myślą o dotarciu do półfinału Eurokopia. Brzmi to szokująco, ale jest to rzeczywistość pomimo tego wszystkiego, przez co przeszła drużyna narodowa w ostatnich tygodniach. Bez pokonywania konkurentów takich jak Szwecja za Polska i bez bicia Chorwacja W 90 minutach gry, że z Luis Enrique Od osiągnięcia czegoś bardzo wielkiego dzieli ich jedna gra.

To, co zaczęło się jako katastrofa, jest o krok od stania się godnym pochwały wejściem dla drużyny narodowej z wyjątkową okazją do wzięcia udziału w bitwie o honorowe pozycje. Bądź w półfinale, w pierwszej czwórce EuropaBędzie to bardzo ważny krok w odwróceniu, którego szuka hiszpańska piłka nożna po tym, jak w bolesny sposób zakończyła swój zwycięski cykl. Brazylia Tak jak w przypadku Francja za Rosja.

Teraz w tym wielokulturowym konkursie Eurocup rozgrywanym na całym kontynencie przeciwko COVID-19 Przy wszystkich swoich ograniczeniach i dziwnym zespole Hiszpania może odnieść kolejny historyczny sukces. Jednak w tym celu trzeba jeszcze pokonać niektóre mury i pierwszym z nich będzie Szwajcaria, specjalny zespół w niedawnej przeszłości reprezentacji narodowej.

Jan Sommer, mistrz reprezentacji Szwajcarii w meczu Francji w 1/8 finału Euro 2020

Reuters

Jeśli chodzi o historię, ta gra pozostanie w Puchar Świata w RPA 2010. Hiszpania, która kilka tygodni później podniosła upragniony puchar po raz pierwszy w swojej historii, rozpoczęła swój udział od ciężkiej porażki, mianowicie ze Szwajcarią. Nikt nie wygrał Pucharu Świata po przegranej w debiucie, ale chłopcy Vicente del BosqueOdnieśli sukces przed Louisem Aragonem.

Teraz wiele się zmieniło i chociaż nie musisz sprzedawać skóry niedźwiedzia, zanim go złapiesz, sytuacja w Hiszpanii jest spełnieniem marzeń. Niewielu zapisałoby się do ćwierćfinału i unikało rywala takiego jak Francja po tym, jak wszystko zaczęło się od dwóch remisów i dwóch punktów w pierwszych dwóch meczach.

Podopieczni Luisa Enrique, po zdobyciu pięciu goli w każdym z dwóch ostatnich meczów, stali się najlepiej strzelonym zespołem turnieju i awansują do wyczekiwanego półfinału ze Szwajcarią. Jednak porażka byłaby dość trudnym kijem po rozpętaniu euforii i zobaczeniu, jak walczy o podanie przeciwko drużynie apriorycznie Mniej, zwłaszcza po upadku Francji.

To wirtualny pojedynek z półfinałami Belgia za Włochy, są dwoma faworytami do zdobycia tytułu i byłaby to oczywista porażka do nich, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że byłaby to runda podobna do półfinału. Chociaż ważne będzie również to, jak przegrasz.

„kij” Sancheza

Na temat przyszłości Hiszpanii pojawiło się wiele przepowiedni z różnych dziedzin. Niektórzy pochodzili z polityki, a nawet z even Moncloa, gdzie premier Pedro Sanchez był mokry od wyniku meczu rozegranego przez reprezentację w piątek o 18:00 ze Szwajcarią.

Pedro Sanchez i Antonio Guterres, Sekretarz Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych

Pedro Sanchez i Antonio Guterres, Sekretarz Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych

EFE

Oto przewidywania Sancheza dotyczące przyszłości Hiszpanii w strefie euro:wygramy. „Szef rządu kategorycznie potwierdził, że podopieczni Luisa Enrique pokonają Szwajcarię i zdadzą rundę. W dodatku na prośbę dziennikarzy odważył się dać wynik, obstawiając 2-0. Piękna scena miała miejsce w Palacio de la Moncloa z Sekretarzem Generalnym ON-JEJ-TOA Antonio Guterres. Sanchez widzi Hiszpanię w półfinale, gdzie będzie walczył o maksimum.

[Más información: España ante Suiza y los viejos fantasmas de Rusia: la Selección busca la confirmación en la Euro]

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *