Pello Bilbao finiszuje na trzecim miejscu po jeździe na czas w Polsce, czyli Ineos Ethan Hayter | Dixirinthularitsa

Ethan Hayter, nowy lider w Polsce, ma jeszcze jedną fazę. (@TOUR_DE_POLOGNE)

Odpoczynek po pierwszej dziesiątce w Giro i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej w pierwszym teście po wznowieniu akcji nie jest złe. Bello Bilbao osiągnął to, kończąc w sobotę zakończenie Tour of Poland z finałowym etapem o długości prawie 178 kilometrów pomiędzy Skawiną a Krakowem.

W 11,8-kilometrowej jeździe na czas pomiędzy Szaflarami a Wierchem Rusińskim Gernikarra wyprzedziła obecnego lidera Kolumbijczyka Sergio Higuita –Bora. Jednak w polskiej rundzie Ethan Hayter zwyciężył Brytyjczyk Ineos, a następnie Holender z DSM, Daimon Arensman, który wygrał jazdę na czas, która wyłoniła finałowego generała.

Z czasem 17,47 Arensman był 32 sekundy przed Bello Bilbao i spadł o 11 sekund w klasyfikacji generalnej, zamykając podium na trzecim miejscu, osiem sekund za zwycięzcą, który okazał się najlepszy. Test, niektóre nierówne obszary na torze mają tendencję do ciągłego wznoszenia się. 50 sekund za zwycięzcą etapu Higita upadła i opuściła ostatni etap.

Sivakov uderza w stół na Burgos

Chociaż trzeci etap Vuelta a Burgos, pomiędzy Quintana Martín Galíndez i Villarcayo, wygrał bezbrody 20-letni Francuz Bastien Tronchon –ag2r–, to jednak w stół uderzył Francuz urodzony w Rosji. Pavel Sivakov – Inios –. To on przełamał antagonizm podczas wyczerpującej wspinaczki na Picón Blanco, pociągając za sobą „Supermána” Lópeza w próbie ucieczki i odczepiając lidera Santiago Buitrago.

Niezadowolony ze swojego startu w górę, Sivakov zrzucił Lopeza na zjazd i skontaktował się z uciekinierami, poddając ich „testowi stresu”, który mógł wytrzymać tylko młody Tronchen. Po połączonych wysiłkach kilku drużyn peleton nie był w stanie dogonić biegacza Ineos, chociaż obrażenia zostały zmniejszone, a powrót Sivako był wyższy niż minuta. Zespół ulubieńców.

Edoardo Affini (Jumbo Visma), nieoczekiwany zwycięzca Bastien Tronchon, Vojtech Repa (Kern Pharma), Joel Nicolau (Caja Rural) i Jesús Ezquerra (Burgos BH) odpadli w zawrotnym dniu.

Reba i Nicola wyróżniają się na zakrętach Beacon Blanco, Tronzone utrzymuje dystans, a Zhivakov i Lopez są z tyłu.

Zhivakov zrzucił kolumbijski zjazd i wyciągnął Troncona na czoło wyścigu, podczas gdy Reba i „Superman” Lopez byli tak bezsilni jak peleton, aby złapać kierownicę biegacza Ineos.

W rzeczywistości Nicola i Tronchan nie zastąpili Sivako pomimo jego wyglądu i łokci. Nicola poprowadził podjazd później, a Granzon, który był zmuszony dać trochę ulgi z powodu zakłopotania torreadora w końcowej części etapu, wystarczył, aby utrzymać tempo biegacza Ineos. lider wyścigu Vuelta a Burgos, ale zasłużył na udział w niedzielnym ostatnim etapie w Lagunas de Neyla.

Powrót do Portugalii

Portugalski kolarz Rafael Reis (Clastrive/Q8/Anicolor) jest pierwszym liderem Volta a Portugal po ustanowieniu najlepszego czasu w 5,4-kilometrowej jeździe na czas, która otworzyła wyścig w środę.

Reyes pokonał kilometry wzdłuż brzegów rzeki Tag w Lizbonie w 6 minut 11,53 sekundy, aby założyć pierwszą żółtą koszulkę.

Jego kolega z drużyny, Urugwajczyk Mauricio Moreira, zajął drugie miejsce, 9 sekund za zwycięzcą. W tym samym czasie Brytyjczyk Oliver Rees (Trinity Racing) zajął trzecie miejsce, a Yuscaldel Yuskadi był ósmym, 14-sekundowym słabszym wynikiem Juana Jose Lopato.

83. Volta a Portugal, która kończy się 15 sierpnia, obejmuje trasę o długości 1 559,7 km, podzieloną między prolog i 10 etapów, z Lizboną jako punktem startowym i Vila Nova de Gaia (obszar metropolitalny Porto) jako miejscem docelowym. Test.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.