Pełna lista! Oto 24 drużyny, które zagrają w Mistrzostwach Świata U-20

Reprezentacja Ekwadoru U-20 w meczu z Wenezuelą. Zdjęcie: FEF

FIFA to ogłosiła Ukończ 24 drużyny, które zakwalifikowały się do Mistrzostw Świata Z Indonezji 2023, która powędruje do tytułu posiadanego obecnie przez Ukrainę, ale nie będzie mogła go obronić, bo nie zakwalifikowała się.

W piątek 31 marca 2023 roku FIFA przeprowadzi losowanie grup Mistrzostw Świata U-20 w Indonezji, które rozpoczną się 20 maja i potrwają do 11 czerwca. Ekwador jest jedną z zakwalifikowanych drużyn.

przedstawiciele CONMEBOL

W imieniu CONMEBOL Brazylia będzie obecna jako mistrzowie Ameryki Południowej U-20 rozgrywani w Kolumbii. Towarzyszą jej Urugwaj, Kolumbia i Ekwador.

podnieść Ekwador będzie piątym uczestnikiem Mistrzostw Świata FIFA U-20. Pierwszy raz był w Argentynie w 2001 roku, następnie w Kolumbii w 2011, Korei Południowej w 2017 i Polsce w 2019.

Konkretnie w Polsce był to najlepszy udział Ekwadoru w turnieju organizowanym przez FIFA. Zajęli trzecie miejsce po pokonaniu Włochów 1:0.

Ale zanim osiągnął ten stan, musiał to zrobićPokonywanie trudności drugiego zestawu, do którego dotarł trzecie miejsce. W 1/8 finału wyeliminowali Urugwaj, w ćwierćfinale ze Stanami Zjednoczonymi, aw półfinale przegrali z Koreą Południową.

Format Mistrzostw Świata FIFA U-20

24 drużyny zostaną podzielone na sześć grup po cztery zespoły. Dwie pierwsze drużyny awansują do finałowej ósemki. dla nichDodane zostaną cztery najlepsze firmy zewnętrzne Aby skompletować 16 drużyn, które zagrają w 1/8 finału.

Indonezja, jako gospodarz, zostaje automatycznie wciągnięta do grupy A i zajmuje pierwsze miejsce w grupie. Reszta drużyn zostanie podzielona na cztery bębny, zgodnie z wynikami uzyskanymi w ostatnich edycjach Pucharu Świata.

Wybory rankingowe:

KONMEBOL

Brazylia
Urugwaj
Kolumbia
Ekwador

CONCACAF

Zjednoczone państwo
Gwatemala
Honduras
Republika Dominikany

UEFA

Słowacja
Francja
Anglia
Izrael
Włochy

Odpowiedni

Gambia
Nigeria
Senegal
Tunezja

Azjatycka Konfederacja Piłkarska

Indonezja
Korea Południowa
Irak
Japonia
Uzbekistan

OFC

Fidżi
Nowa Zelandia


Odwiedź nasze portale:


You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *