Pełne napięcia oczekiwanie na argentyńskich kibiców, którzy na Stadionie 974 stanowią większość

Pełne napięcia oczekiwanie na argentyńskich kibiców, którzy na Stadionie 974 stanowią większość
Argentyński bramkarz Emiliano Martinez przygotowuje się do meczu Argentyny z Polską na Stade 974Hannibala Greka

Argentyńscy kibice są już na stadionie Doha 974gdzie za niecałą godzinę, od 22:00 (16 miejsce w Argentynie) Wybór Z Skaloni Będzie szukał miejsca w rundzie 16 vs Polska.

Ponad 90% fanów Argentyny. Napięty spokój zamienił się w iluzję po dowiedzeniu się o zwycięstwie Australii. „Dzisiaj musimy wygrać z Argentyną, dzisiaj musimy wygrać” – skandowali kibice.

Kilka minut po otwarciu bram stadionu Argentyńczycy wypełniają kolorami okolice 974 Doha.

Argentyńscy kibice przed stadionem
Kibice Argentyny wcześniej przed Argentyną i Polską

Argentyńczycy są już na obrzeżach stadionu Doha 974pod względem 22 (16 w Argentynie) Wybór Z Skaloni Będzie szukał miejsca w rundzie 16 vs Polska. Dwadzieścia minut przed otwarciem bramek kibice czekają bardzo spokojnie, mimo wiary w porażkę Polaków, którzy są teraz w mniejszości.

Argentyńscy kibice przed stadionem

Jednym z głównych problemów, które pojawiły się w tym meczu między argentyńską drużyną narodową a Polska Jest to scena mogąca pomieścić 40 000 widzów. Biorąc pod uwagę, że w Lucillegdzie rozegrał dwa pierwsze mecze przeciwko Królestwo Arabii Saudyjskiej s Meksykpojemność jest większa niż 80 000 miejsc mecze Tego popołudnia możesz spowodować niedogodności w napływie argentyńskich sympatyków. Już na różnych przystankach lotów przywiozło do niego około 30 tysięcy Argentyńczyków DauhaJednym z najczęściej słyszanych komentarzy jest: „Macie już bilety na mecz Polska? „,” Poprosili mnie o 800 $ do odsprzedaży „,” Kupuję teraz za te pieniądze, bo nie ma nic.

Pierwsza argentyńska flaga została podniesiona w poniedziałek 21-go, dzień przed debiutem przeciwko niemu Królestwo Arabii Saudyjskiej. Odbyła się w południe obok zegara Cornichew Zatoce Dauha. Wynik przeciwko Arabom zmienił scenę i czas. Na rynku wdrożono następującą koncentrację Suk WaqifCzasami najbardziej ruchliwe miejsca GlobalizmZ tysiącami fanów śpiewających i krzyczących do białego rana. wygrana Meksyk Przywrócił zaufanie nie tylko zawodnikom Skaloni. Także fani. Z tego powodu apel o decydujący mecz z Polska Powtórzono to wczoraj wieczorem w tym samym miejscu. Gangi nie ucierpiały. majora 29.11 19. Wszystko Argentyna Souq Waqif” – pytał, dzwoniąc do sieci. „Że jutro, bez względu na cenę, musimy wygrać jutro” – było najczęściej słyszanym okrzykiem.

Wątpliwości co do pozycji pomocnika nie ustają, ponieważ Guido Rodriguez, który startował przeciwko Meksykanom, opuści swoją pozycję do czasu objęcia pozycji przez Leandro Paredesa lub Enzo Fernandeza.

Krótko mówiąc, zespół utworzy się z Emiliano Martinezem. Nahuel Molina, Christian Romero, Nicolas Otamendi i Marcos Acuña; Rodrigo De Paul, Leandro Paredes, Alexis McAllister i Angel Di Maria; Lionela Messiego i Lautaro Martineza.

Oto możliwe scenariusze dla Argentyny, które zadecydują o tym, czy i na jakiej pozycji zakwalifikują się:

Dowiedz się o projekcie Trust

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *