Pełne zaufanie: oświadczenie o reprezentacji Meksyku, mistrzu świata

The reprezentacja Meksyku Boi się tego, co dzieje się z jego drużyną, ponieważ skuteczność ofensywna jest niska, a gra, którą generują, nie zagraża rywalom o wyższej hierarchii. W ostatnim dniu FIFA mogła wymienić tylko gole przeciwko Nigerii i Surinamie, dwóm słabszym drużynom, które nie wezmą udziału w mundialu. W każdym razie, znaczący były gracz, który wie, jak to jest grać w światowym finale, wydał pozytywną opinię.

David Trezeguet, który był obecny w przegranej Francji z Włochami w finale Mistrzostw Świata 2006 w Niemczech, położył trochę żetonów trójstronny Zawodnicy i nazwiska, które pojawiają się w jego obecnym składzie w rozmowach z „ESPN”. W każdym razie, do tego musi być dużo pracy między nimi, a Tata Martino musi bardzo dobrze podejmować decyzje. Takie jak to reprezentacja Meksyku Będzie mógł wyprzedzić grupę i awansować do piątego meczu w ćwierćfinale.

Trezeguet skonwertował bramkę na mundialu w 1998 roku i nie wykorzystał rzutu karnego w finale w 2006 roku

„Meksyk zawsze był bardzo szanowanym krajem”, powiedział były piłkarz River. „Nastąpiła zmiana i są one ważne w mentalności graczy”. W zakładach widać, że trójkolorowy Razem z Arabią Saudyjską są uważani za „Kopciuszek” grupy, a Polska i Argentyna to strongmen, mimo że mecze muszą być rozgrywane, a sporty nieprzewidywalne.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.